Ford Mondeo od r. 2015+ Diesel otazka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kubis14
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.12.2019 20:30
Zdieľať na Facebook

Ford Mondeo od r. 2015+ Diesel otazka

Príspevok od používateľa kubis14 »

Dobry den.

Rad by som sa opytal na vaše skusenosti s Ford Mondeo 2015+ ročniky Diesle.Auta sa mi pačia chcel by som kupiť ojazdene.Strašne ma zaujimali vaše skusenosti s FORD MONDEO 2.0 TDCI. Za každu radu a odozvu budem vďačny. Dakujem :)
zvonar12
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13.03.2009 14:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zvonar12 »

Auto mam už rok najazdil som vyše 25000 km pri kúpe malo 130000 mam 132kw, výkon v pohode, spotreba okolo 6l,nemam žiadne výhrady auto jazdí bez problémov až na drobný detail v prvých ročníkoch sa šúpu volanty je jedno ci mondeo s max focus vraj výrobná chyba. Inak žiadny problém z autom.
dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

Ak máš možnosť ber 2.0 Tdci 132kw namiesto 110kw, oproti predchádzajúcej generácií to auto strašne stlstlo, pribralo a stal sa z neho taký malý mastodont, čo mne osobne vadí na služobákoch lebo sa stratila obratnosť a jazdné vlastnosti predchodcu. Ináč motor rovnaký držiak ako v predchádzajúcej generácií, s manuálom príjemné vozenie.
nachtigall
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.09.2010 23:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nachtigall »

Autá ok ale určite neber dvojspojkový automat Powershift, (iba ak by si mal zvyšné 3-4 tisícky na istý repas)
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných