Ford Mondeo mk3

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marekzvv
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.02.2019 15:36
Zdieľať na Facebook

Ford Mondeo mk3

Príspevok od používateľa marekzvv »

Zdravim dufam ze ma neukamenujete ak tu takato tema bola tak som ju nenasiel
Po 3 rokoch jazdenia na ocovom aute a cca 100k km by som chcel konecne vlastne auto bohuzial ako student moc penazi neni
Cize hladam auto do 1500€ alebo absoultne maximum 2000€
Nechcem ziadny maly hot hatch idealne sedan
pokukujem po ford mondeo mk3 akurat neviem ci je realne s mojim budgetom kupit nieco normalne. Na KM nekukam skoro 20 rocne auto nebude mat ani 200 ani 400 tisic si myslim takze km neriesim
Chcem diesel auto bude mimo mesto a neviem ci je realne mat tak stare auto na cesty Zvolen-Praha kvoli skole cca 1x mesacne
Cital som vela ohladom motorov a vsade pisu ze boli az extreme problemy s ford motormi udajne najhorsi je TDDI neviem co je na tom pravdy potreboval by som pomoct aky motor zobrat alebo mi odporucte nejake ine auto akurat nieco kde je priestor pre vodica mam 193cm,100kg Este vas poprosim napisat aky drahy servis je na mondeo mk3 moc sa v tom nevyznam nasiel som spojku na za 200e aj 700e som v tom novacik tak sa ospravedlnujem
Dakujem za kazdu radu ked mi napisete nejake auto napiste mi aj preco prave toto
Dakujem pekny den
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ako prvé svoje auto diesel asi nee...

Jednoduchy atmo-benzin može byť aj s LPG , tam sa chyba nemože urobiť ,pokiaľ pri prehliadke auta pred kupou asistuje schopný mechanik..
Inými slovami povedané , 10 a viac ročný diesel v sebe nesie oveľa väčšie riziko roznych skrytych vad a poruch ako rovnako starý jednoduchy benzin.

Jazdený 15-ročny diesel si može kupiť len človek manualne zručný a schopný si veĺa opráv na aute urobiť svojpomocne, ktorý ma na taketo opravy svoj priestor,
idealne ak má poruke schopného diagnostika.
marekzvv
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.02.2019 15:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekzvv »

Neviem ci benzin je to prave orechove na jazdenie 90% mimo mesta + dlhe cesty
Kazdy hovori do mesta benzin mimo mesta diesel
S ojazdenym lpg su problemy co som cital
A benzin na dlhe cesty takmer uplne mimo mesto mi nepride moc ekonomicky
Ale aj tak dakujem za prispevok
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Neviem čo je prave orechové, alebo ľavé orechové... :3c90:

Niekedy treba vysadnuť na toho końa,ktorý je práve k dispozícii,hoci sa zdá,že je ufučaný, ale je v dobrej kondícii
aby vydržal bežať na dlhu trať..

vysadnuť na końa, ktorý dychčí z posledneho a je pred smrťou
znamená, že ten koň, počas jazdy zdochne a nedostaneš sa do cieľa, a ešte budeš mať starosti, čo zo zdochnutým końom...

:40bd:
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

par dni do zadu tu bola tema kde zadavatel kupil benzin, jazdi s tym dialnice a je vrcholne nespokojny, a to bola pokial viem nova toyota. Atmo benzin tiez nie je odpoved na vsetko. Kazde jedno auto v tej cenovej hladine je potencialne riziko, najdolezitejsi bude stav daneho kusu.
Co sa tyka MK3, ja som svoje predal na jesen, lebo sa zacali prejavovat nasledky starsej havarie. Inak si ho necham. Bol to 2.0 tdci 96kw 2005. Ked odchadzalo malo na budikoch 290k, v reale mozno 350-400k a motor isiel paradne, teraz ho ma bratranec a pochvaluje si. To samozrejme neznamena ze ked kupis take iste budes vysmiaty, zopakujem este raz - stav daneho kusu.

Treba si uvedomit ze sa nachadzas v cenovej relacii, kde sa auta prestavaju opravovat a zacinaju lepit len aby sa dali predat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných