868 748
inzerátov
Pridať inzerát

Ford Mondeo Egr ventil - záslepky či nový namontovat

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Ford fórum
Odpovedať Nová téma
<12
Autor Správa
mhlavaty
Legenda - Ford T (2080)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 11 dní 17 hod
PríspevokZaslal: 18.03.2017 11:49   
Slovo profesionál má divnú príchuť,pretože ten ozajstný by ti vysvetlil prečo je dobré ho zachovať.na likvidáciu v softe netreba profesionála,keby si videl čo to obnáša by si pochopil jasnejšie že kto by ťa odhováral prichádza o lahký zárobok.
Citovať
kozmert
Nová tvár - Trabanto (3)
Založený: 29 november 2008
Nabehané: 7 hod 18 min
PríspevokZaslal: 18.03.2017 12:10   
Motoru dopraješ ,,čistý vzduch a nie bordel"?! A čo ti ide potom z výfuku to je už jedno čo?? Nevadí, že to dýchame my všetci a čo je najsmutnejšie naše deti.A čo oni, oni nemajú právo na čistý vzduch??!
Citovať
miroslav114
Nová tvár - Trabanto (16)
Založený: 17 marec 2015
Nabehané: 22 hod 15 min
PríspevokZaslal: 18.03.2017 13:21   
aha takze som jediny co znecistuje respektivne sa snazi zn ecistovat ovzdusie na celej planete a vsetky tie ostatne hnoje co dymia ako komin uholnej elektrarne je v poriadku , to ze mam v aute dpf ktory je plne funkcny a nieje vyrezani to nic neznamena

ja som len chcel poznat nazor odbornika ako pana Hlavateho pretoze je toho mnoho popisaneho ako to skodi autu a chcel som sa vyhnut tomu , autu sa snazim dopriat vsetko co portrebuje
Citovať
hjundai
Vážený člen - Gallardo (204)
Založený: 21 marec 2010
Nabehané: 7 dní 0 hod 20 min
PríspevokZaslal: 18.03.2017 13:48   
Pozri sa nato pohľadom že si to ten diel odžil - ako celé auto aj ten egr je spotrebná vec, zaplatil sa ti možno v spotrebe a pre nás ostatných možno v emisiách - tak je čas ho vymeniť. Ja tiež nešpekulujem či mám kúpiť katalyzátor či vôbec výfuk - šak auto ide dobre aj bez nich nie? Či to škodí motoru? No kedže sa tvoj motor dožil slušného nájazdu tak asi ani nie...
Citovať
janov5
Nová tvár - Trabanto (12)
Založený: 16 marec 2009
Nabehané: 1 dní 4 hod 11 min
PríspevokZaslal: 18.03.2017 22:51   
miroslav114 napísal:
aha takze som jediny co znecistuje respektivne sa snazi zn ecistovat ovzdusie na celej planete a vsetky tie ostatne hnoje co dymia ako komin uholnej elektrarne je v poriadku , to ze mam v aute dpf ktory je plne funkcny a nieje vyrezani to nic neznamena

ja som len chcel poznat nazor odbornika ako pana Hlavateho pretoze je toho mnoho popisaneho ako to skodi autu a chcel som sa vyhnut tomu , autu sa snazim dopriat vsetko co portrebuje

ser sa na toto forum... jeden kazeako v kostole a druhy dycha iba vyfuky zo slovenska a nevadi mu ze 1,3 miliardy cinanov sa ho viac bytostne dotyka v kvalite ovzduzia aj ked su tisice km daleko...za mna vyhodit egr posrate...ako oco povedal nepijes si vlastny moc...dpf som nahodil a zvysilo mi spotrebu o skoro liter...fakt ekologicke veci...dufam ze na mna niekto zautoci s mikrocasticami...boze to je doba...rychlo z tohto sveta, uzit si a po mne jedno co...99% planety sa takto sprava...stali sme sa otroci aut a mechanici rastu a stavaju si domy, lebo dnes ti nevypusti olej a nenaleje za 20 eur nikto, co su jeden srob a filter...a my obete ktore to maju financovat,sprav to tak aby ta to neotravovalo uz nikdy..basta pomozes motoru a sebe
Citovať
erikfrog
Povedomá tvár - Favorito (30)
Založený: 06 november 2011
Nabehané: 2 dní 17 hod 9 min
PríspevokZaslal: 19.03.2017 10:44   
Daj novy, vzhladom k cene a narocnosti vymeny nie je o com.
Citovať
sportRIDER
Založený: 02 máj 2007
Nabehané: 16 min
PríspevokZaslal: 15.12.2017 21:24   
Tak co zaslepil ti ho niekto v NZ a okoli? Ja zhanam tiez...
Odpovedať Nová téma
<12

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Ford fórum