Ford Mondeo 2,0tdci - Bliká žhavenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patrik999
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.03.2009 11:29
Zdieľať na Facebook

Ford Mondeo 2,0tdci - Bliká žhavenie

Príspevok od používateľa patrik999 »

Zdravim.Potreboval by som poradit ,mam ford mondeo 2,0tdci 85kw r.v.2004.Auto je po vymene vstrekov a cerpadla a pri nastartovani mi niekedy ostane blikaz yhavenie a auto nechce nastartovat po opakovani to uy nespravi a pekne nastartuje,nerobi to pravidelne.dakujem za rady
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

mozno nieco so zhavenim to bude, mozno zhavice odchadzaju
Granek
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 11.10.2011 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Granek »

Skús štartovať, až keď ti zhasnú kontrolky a ver tomu, že to robiť nebude :2f93:
palioboh
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.08.2011 18:29
Zdieľať na Facebook

blikanie kontrolky zhavenia

Príspevok od používateľa palioboh »

Pri žhavení svieti kontrolka kým zhasne,počítač zaznamená chybu a auto prejde do nudzoveho režimu.Skús auto naštartovať bez zhavenia,to môžeš.Inak skús popozerať aj hadice.Ja mám podobný problém ale štartuje výborne.Mne kontrolka svieti pri žhavení, keď zhasne a ešte to nechám viem ze bude blikať,tak to nedrazdim.Môže to byť aj zaneseny egr ventil.Ja som ho zaslepil a auto je živšie a nekundolí.Spotrebu mám 5l na 100!Nejazdím diaľnice
patrik999
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.03.2009 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik999 »

ja mam tiez eger zaslepeny a bol som aj na diagnostike a vypisuje chybu p0200 porucha obvodu vstrekovaca ale vstreky su v pohode tak neviem...
patrik999
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.03.2009 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik999 »

Granek napísal:Skús štartovať, až keď ti zhasnú kontrolky a ver tomu, že to robiť nebude :2f93:
stale stertujem az ked zhasnu kontrolky ale niekedy mi blik zhavenie a niekedy nie -ked blika nenastartuje
palioboh
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.08.2011 18:29
Zdieľať na Facebook

blikanie kontrolky zhavenia

Príspevok od používateľa palioboh »

Nežhav,hneď skús naštartovať.V lete môžeš.Chyba obvodu vstrekovania,žeby slabý tlak nafty??
patrik999
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.03.2009 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik999 »

neviem co s tym moze byt ale o tri tyzdne idem k jednemu servisakovi co sa specializuje na fordy tak uvidim ci na nieco pride...
eterrr
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.07.2013 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eterrr »

Cauko Patrik zjistil si nieco při tom servisakovy?mám taky listy problém,resp. Mal som už mi to nerobi ale auto už nemá taky tah mám 96kw no netaha ani jako 66 a spotřebu mám v pohodě.tak či náhodou něco neodchadza alebo neodislo uz.
patrik999
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.03.2009 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik999 »

este som nic nezistil lebo az 25 augusta idem do toho servisu.ty si uz menil vstreky?lebo ja ano a az po vymene mi to zacalo blbnut.niekety ide super taha ako blaznive a niekedy ked pri starte zablika zhavenie a musim nastartovat na druhy raz tak vtedy idem ako keby bez turba...ked zistim ozvem sa za aku mam chybu...
patrik999
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.03.2009 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik999 »

eterrr napísal:Cauko Patrik zjistil si nieco při tom servisakovy?mám taky listy problém,resp. Mal som už mi to nerobi ale auto už nemá taky tah mám 96kw no netaha ani jako 66 a spotřebu mám v pohodě.tak či náhodou něco neodchadza alebo neodislo uz.
este som nic nezistil lebo az 25 augusta idem do toho servisu.ty si uz menil vstreky?lebo ja ano a az po vymene mi to zacalo blbnut.niekety ide super taha ako blaznive a niekedy ked pri starte zablika zhavenie a musim nastartovat na druhy raz tak vtedy idem ako keby bez turba...ked zistim ozvem sa za aku mam chybu..
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných