Ford Mondeo 1.8 TDCi Titanium 92 kW jún 2008

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Bojsy20
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.03.2010 11:36
Zdieľať na Facebook

Ford Mondeo 1.8 TDCi Titanium 92 kW jún 2008

Príspevok od používateľa Bojsy20 »

Nazdar,vedel by mi niekto ohodnotiť kúpu mondea cez bazar,ktorý mi ponúka pohladovo velmi zachovale auto,dáva mi zmluvnu garanciu najazdených km (89tis.),a záruku 12 mesiacov na skryte vady,cena za tento kus je 8800 EUR.Co vy na to?
wikyxxx
Príspevky: 1146
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Keď to je zo známeho XXX bazáru tak by som sa tomu oblukom vyhol alebo na kupu by som si zobral fakt dobrého mechanika s diagnostikou a prezrel ho.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Premiové 5ročné Mondeo s najazdenými 89000km ... To hovorí za všetko, nehovorím že také neexistuje, ale také auto sa väčšinou nepotrebuje predávať prostredníctvom bazáru

... a ešte napíš že to je dovoz
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

V prvom rade by som sa vyhol tomu motoru je to peugeot aneni to sinonymum spolahlivosti , pozeraj radsej dvojliter, ktym km ak ti poskytnu servisnu historiu a aj zaruku na km mozne to je, ale auto treba vydiet od pc ti nikto kupu neschvali
koldo
expert: PSA
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 13.03.2006 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koldo »

1.8 tdci je motor ford, 2.0 je peugeot. len pre objasnenie.
dec superscan 3 full cz,vag com profi original,op com cz original,batronix,bdm,x-prog,..etc...fap off PSA
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

myslim, ze PSA motor je 1.6 HDi/TDCi
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

koldo napísal:1.8 tdci je motor ford, 2.0 je peugeot. len pre objasnenie.
mas pravdu
Bojsy20
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.03.2010 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bojsy20 »

je mozne pomocou VIN alebo ser. knihy urcit na 100 percent ci su km prave?
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Bojsy20 : vec sa má takto, ak by aj takéto auto bolo reálne tak ver že by sa ho niekto snažil uchmatnúť pre seba už v cudzine, nečakali by tam na nejakého slováka, ktorý sa zlutuje a nasilu od nich toho Forda vykúpi aby mohol urobiť radosť nejakému inému slovákovi.

Zapamätaj si - do cudziny sa chodí pre autá aby sa na nich zarobilo, a zarobíš len na lacnom aute, ku ktorému si musíš pripočítať náklady spojené s dovozom a prihlásením a ešte musíš na tom aj čosi zarobiť. Nikto to nebude robiť pre zisk 200€ (lebo každý kto príde auto obzerať bude chcieť zlavu 200€), čiže rátaj aspon 500€, tak si vypočítaj kolko za to reálne mohli dať vonku a pochopíš že kúpili lacné auto. Ktorý chumaj by predával ledva zabehnuté auto pod cenu ?

No a tá ich stránka, už len to "Premio" vo mne vzbudzuje podozrenie a k tomu tie videa ohladne crash testov... No páni chcú evidentne pôsobiť dokonalosťou
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

akosi vela chcu za 1.8tdci.za taku cenu kupis octaviu rok 2010 a taku co bola za nova na sk kupovana.a kludne aj tu pre gadza 1.6tdi.
Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

to auto ma strasne daleko od titanium výbavy. real km su podľa mňa od 180-220t km.
zaujimave je ze ako ma doskrabaný display na radiu.
Inak auta ktoré majú malo km sú všade drahé!!!!!!!
za take km by pýtali nemci rakúšania 9500€ a viac.
vsak si sam naklikaj mobile.de alebo autoscaut24.de
ballon
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 04.05.2008 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ballon »

Osobne mám galaxy 1,8 TDCI r. 2008- jeden z posledných originál ford motorov v nafte. 2,0 je PSA 1,6 vývoj Ford, PSA, BMW.
VeLmi dobrý motor, v tomto výkone trpí turboefektom. Vhodne
načipovanie pomože.
Tým km never, je to búda. Ja mám 200 tis. Dovoz má určite nabehané viac
mondeoh2o
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 11.12.2012 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mondeoh2o »

http://www.autorubik.sk/kupujem-ojazden ... kusenosti/
precitaj si toto , mimochodom u 1.8 TDCi ti odchadzaju dost casto vstrekovace , ma to lepsi zatah pri nizsich otackach a potom vedne , ja osobne mam 2liter v nafte a som zatial spokojny , je to kultivovanejsi motor , nieje to PSA cisty motor ako tu niekto pise ale je to v spolupraci , a finalne doladovanie ford mas to pisane vsetko v tej recenzii , keby si poslal foto auta , interieru mozno by to viac pomohlo pri urcovani skutocnych km
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Zaručene ten bazár je XXX tam autá zázračne mladnú :40bd:
stačí si pozrieť ich inzeráty a každé auto od nich má o polovicu km menej ako normálne súkromné inzeráty, alebo iné bazáre..stačí si kuknúť apoštoly/VW passat/ rok 2008 a vyššie-súkromné osoby cez 200 000 km a XXX 120 000 km...
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Ja uz moc neverim ani fotkam. Ked som kupoval mojho S-maxa 1.8tdci ,2007 tak na fotkach ozaj ze pekne auto z vonku aj zvnutra. Isli sme teda pozriet,aj s mechanikom samozrejme a skutocnost uuple ze ina. Chlapik ho najprv nevedel otvorit dialkovym,tak klasicky a startoval ho cez kable,vraj baterku vam dame novu. Auto vraj nikdy burane a bla bla...interier znacne opotrebovany,striekane,nelicovali diely,zadok zvarany. Aj na matku by prisahal ze nic mu neje a ked sme mu ukazali ‘‘merakom‘‘ kde je tenky lak a kde git a potom kde zvarane tak vyvaloval oci. Esteze sme mali v zalohe druhy kus a ten bol ako cukrik. Ale jazdenka je vzdy loteria s tym sa zmier. Najazdil som 5tis. km a menil som retaz! a vraj skutocnych 139tis. km !! uz sa tesim na
vstreky,cerpadlo,spojku,dvojhmotu... tak stastnu
ruku :-)

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných