Ford KUGA vs. Honda CRV

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

mastik29 napísal:Problem DPF neni iba zanesenie popolcekom, o tom by vedelo pisat eseje kvantum ludi. A zial, ani cistenie nieje vzdy mozne.
Ale o tom sa akosi firmam nechce pisat, ze kedy to neni mozne.
Spoliehat sa na to, ze ked bude problem s filtrom, ze ho da za 200-300€ vyprat je ironicke. Nahrady akosi nefunguju, a origo drahe.

braga, vzhladom na tvoju pedantnost, verim, ze opatrujes doma ten protokol od toho cistenia. Mohol by si ho sem zavesit?
pozriem ho nie som doma ale nie je problem
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

mhlavaty napísal:Aspoň nejaká spravodlivosť,nasierame ju dosť a ona raz povie -dosť
Tam za oceánom im to doprajem, lebo sú to ch.u.ji,pozabijali indiánov, zničili prírodu, s každým sú vo vojnom konflikte, nech ich more zaplaví, nikomu chýbať nebudú.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

No nehovoril som to? Vywapkovat ameriku!
Paci sa mi, aki sme tu naturisti.
Ako Honza Nedved...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

aristoteles napísal:Braga, ja som strasne zvedavy, co budes rozpravat tu a pri pive, ked raz bude treba vymenit to dpf.
Jasne, to su len take myty, ze sa nieco moze pokazit a bude to treba vymenit. To len hlupaci navstevuju autosuciastky a taraju potom pri pive o ich cenach. My, mudri, my pri pive rozpravame ine bajky...
My, mudri, ani k doktorovi nechodime, len si gule v studenej vode macame a citrony jeme. Ved fajn, ale "vseho docasu"
rozpravat nebudem nic bude ho treba vymenit tak sa vymeni , len kolko mas skusenosti ty z danou Hondou a kolko si na nej najazdil a vymenil tych filtrov
Naposledy upravil/-a braga v 08.12.2018 09:47, upravené celkom 1 krát.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

zajicek.l napísal:Chlapi a ešte by som poprosil o realnu spotrebu hondy. Popr. manual- automat. Realnu ďakujem.
manual dlhodoba caa 80 tis. km 6.9 l, jazdene prevazne kratke trate do 10-15 km ,dialnica vynimocne , jazdene v klude bez nejakeho pretekania a nahanania sa
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ten protokol o tom cisteni nemas?
Pretoze najazdit cez 200 000 km, prevazne trasy 10-15 km a mat DPF (povodny) zaplneny na polovicu je snad zazrak techniky. Po kolkych kilometroch dosiahne ten motor prevazdkovu teplotu?
Takze ked to pocitam, tak pri tych kratkych trasach vydrzi minimalne cez 400 000 km. To je potom OK, ba ani jeho premrstena cena potom neni taka zla, kedze niekto kto jazdi dlhsie trasy, tak tomu musi vydrzat cez 500-600 000 km.
Len potom nechapem diskusiam o tom motore a probleme s DPF, co ludia pisu.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

ci by vydrzal 400 tis. neviem pisal som ze este by nejake km spravil co si pamatam tak mal protitlak 7.2 po vycisteni myslim 3 alebo tak nejak neviem aky je protitlak max. mastik zajtra sa hadam k tomu protokolu dostanem tak ho prefotim ak chces posli mi SS z tvojim mailom poslem ti to tam
Naposledy upravil/-a braga v 08.12.2018 14:14, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 105 neregistrovaných