Ford KA - plynove lanko - pruzina

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirogho
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 04.12.2011 22:50
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Ford KA - plynove lanko - pruzina

Príspevok od používateľa mirogho »

zdravim,

potrebujem nejaky obrazok alebo nejaky navod ako maju byt spravne tie dve pruzinky co vracaju plynove lanko lebo jednu pruzinu mam asi dobre ale druhu nejako neviem kam zahaknut a pedal sa o nieco slabo vracia naspet. Pre pochopenie pridavam obrazok

http://www.ulozisko.sk/obrazky/668288/DSC_0066.jpg
ford ka 96/ 44kw 1.3 j4d

a este mam jednu otazocku mam prasknutu hadicu odvetravaciu klukovy alebo ako sa to vola je tam rez cca 1,5 cm vydrzi to na pol roka ked to prelepim viac krat izolackou alebo nejako silnejsou paskou?

dakujem
mirogho
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 04.12.2011 22:50
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirogho »

nie nie, ono to nieje prasknute ja som to cele rozobral ale naspet uz spravne tie pruzinky neviem dat lebo pri tej mensiej neviem kde mam zahaknut jeden aj druhy konec aby spravne sa natahovala ta prva vacsia je asi dobre

presnejsie rozobral som komplet vsetko co sa dalo koli tomu ze auto nedrzalo volnobeh najprv som si myslel ze to bolo pre volnobezny ventil potom sviecky a nakoniec ako som to rozobral som nasiel dieru v tej odvetravacej hadici takze to bolo skor tym teraz to vsetko skladam naspet vycistene no a ostal mi ten problem s tym lankom lebo ako vracia mi pedal a nie tak ako ma
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Obrázok
Obrázok
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nechcem poučovať, ale od kedy mám telefón s celkom slušným foťákom, tak si zvyknem veci fotiť ešte pred alebo počas rozoberania...Zväčša ma nič potom pri skladaní neprekvapí.

PS: To som v pondelok rozoberal objektív z nejakej zrkadlovky, skoro celkom do šroubíka ,lebo bol prelomený flexprepoj, čo vedie od elmgn clony , ktorá je celkom na spodku optiky ...Mrdka na dobré 2 hodinky lol
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných