Ford Ka - kurenie nefunguje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petkomares
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.11.2013 19:06
Zdieľať na Facebook

Ford Ka - kurenie nefunguje

Príspevok od používateľa petkomares »

Dobrý deň prajem. Nenasiel som nič podobné ohľadom môjho problému. Môj Ford Ka 1,3 44kW 1997 nefúka teplý vzduch napriek tomu, že hadice do radiátora aj do chladiča sú rovnako teplé. Včera pri jazde na diaľnici, keď som išiel dlhšie na doraz začalo trochu fúkať teplý vzduch. Môže to mať súvis s tým, že nedávno keď som zapol vnútorný okruh tak začala klapka cvakať ako zaseknutá? Všimol som si to že nekúri prvý krát asi pred týždňom.
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Zmniešavač ti odišiel to iste som riešil na maminom KA. Toto si skontroluj či su aj pred aj za teple hadice ked nie tak je kaput. http://jagfordgarage.sk/ostatne-modely- ... renia-ford
petkomares
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.11.2013 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petkomares »

Keď ho odpojím malo by ísť kurenie stále naplno nie? Lebo je to bez zmeny či je pripojený alebo odpojený..
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Tak to ti na 100% newiem povedat ale ja som to urobil tak ze som to vyhodil odtial a prepojil 2 trubickami hadice aby jej to kurilo nez som objednal ten novy ventil a bola hrozna zima vtedy lenze po 10 kilometroch tam bola sauna musela vetrat :) A dalsia vec preco sa to aj pokazilo bolo aj to ze namiesto g12 tam kolovala nejaka 10 rocna gebuzina tak som to preplachol vymenil ventil a potom kuril ako drak po 5 km teplo jak hovado musel som uz uberat
petkomares
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.11.2013 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petkomares »

A nepamätáš si aký priemer si tam dával aby som to nemusel zas rozoberať? A z akého materiálu trubky si tam dával?
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných