Ford Galaxy 1,8 TDCi - auto v núdzovom režime

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

majky76
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.06.2009 21:40
Zdieľať na Facebook

Ford Galaxy 1,8 TDCi - auto v núdzovom režime

Príspevok od používateľa majky76 »

Zdravim fordakov,mam v servise zhruba 7 tyzden Ford Galaxy 1,8 TDCI,a nevedia prist na poruchu.Vybrali čerpadlo,vstreky,a poslali to otestovat,potom mi volali,že je špatne čerpadlo,a treba ho repasovat,tak som dal pokyn na repas,vstreky boli vraj dobre.Bolo to poslane naspat do servisu,tam to nahodili,a auto ide stale v nudzovom režime,naspat to poslali tam,kde sa to repasovalo,oni to poslali spat do servisu,nahodili to,a stale nič.napojili diagnostiku,ale nevedia to vyčitat.Som zufaly z toho,lebo som dlho bez auta,ktore potrebujem do prace. Vie niekto poradit? 0907 962 003
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

to sú tie tdci motory vo fordoch, bol jeden s-max od novoty doňho tieklo (niekde v predu) auto má už pár rokov, ťahanice a podobné veci, výmeny všetkého možného a do auta stále teče, nie je moje lebo ja by som ho už podpálil ale poznám chudáka majiteľa
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Ako uz bolo pisane,nevieme o aute skoro nic,ako sa to zacalo,ako sa to prejavovalo,co vypisala diagnostika pred tym atd.Bez nejakej info ti nic nevieme poradit.Ked auto ide v nudzovom,tak urcite musi byt v pamati chyb.
majky76
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.06.2009 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majky76 »

Zdravim pani,odpisujem ohladom Ford Galaxy 1,8 TDCI rok 2006,tak začalo to tak,že mi začalo vyhadzovat prepadove hadičky,tiekla mi nafta po motore,a motor stratil vykon,svietilo niečo Engine multifunction myslim.Nabehane mam 220 000 km,auto bolo pravidelne servisovane so všetkym čo k tomu patri.Včera som auto previezol do ineho servisu.Auto prešlo cca 130km na nudzovom režime...... Servis ,kde to auto stalo 7 tyždnov,zatial neuvadzam,možno neskor,podla toho,ako to poriešime....... Dik
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ahoj Majky, koľko si platil?
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných