Ford Fusion - brzdove svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Misho360
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.05.2011 19:40
Zdieľať na Facebook

Ford Fusion - brzdove svetla

Príspevok od používateľa Misho360 »

Dobry podvecer. Potreboval by som poradit. Dnes po prichode domov ma pri vystupovani upozornil sused ze mi nesvieti lave zadne svetlo a pri brzdeni iba tretie brzdove svetlo. Rozobral som svetlo a vymenil hned na pohlad zadymenu vypalenu ziarovku. Zapnem svetla a svietili ale s nimi aj to tretie brzdove svetlo a brzdove pri slaceni brzdy nic .Ked som vybral tu novu ziarovku, po stlaceni pedala zasa iba to tretie brzdove svetlo, brzdove ziarovky vo svetlach nic. Poistky som vsetky skontroloval a vsetky ok. Poistkova skrinka za odkladacim priestorom nad spolujazdcovymi nohami. Je niekde este nejaka poistkova skrinka o ktorej nemam ani tusenie? Jedna sa o Ford Fusion 1,6 benzin, 2002. Nie som automechanik ovladam len zakladne ukony. Dakujem za radu prip. usmernenie
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

V prvom rade si skontroluj či si tam nedal nesprávu žiarovku (namiesto dvojvláknovej len jednovláknovú) a potom všetky káble a ich ukostrenie...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Jedno a dvojvláknovka žiarovka majú inak umiestnené upevňovacie kolíky ale zas už som tiež videl napchaté žiarovky či už naopak alebo v nesprávnej objímke nesprávnu žiarovku. Takže treba to pozrieť dôkladne čo kam patrí a podľa toho aj meniť žiarovky.
Že ide dakto meniť žiarovku a nepozrie si kontakty je mne osobne tiež divné, nakoľko zas je to vidno aj voľným okom a na prvý pohľad už len podľa plusových kontaktov na spodku žiarovky...Jeden v strede a dva po bokoch je troška rozdiel...Lebo bežne vidím autá že to majú prehádzané a im sveti 21w vlákno ako koncové... :2f93:
Misho360
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.05.2011 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Misho360 »

:300f: dakujem pani ja som fakt kompot, dojvlaknova a ja som tam smaril jednovlaknovu. Uz som ju raz menil a v sade bola jednovlaknova aj dvojvlaknova a som to neskontroloval teraz. Este raz dakujem a sorry ze tu otravujem s mojou blbostou
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

V pohode...každý sa občas sekne....ak by som mal poopísať že čo všetko som za života domrvil.....Ale základ je poučiť sa z toho... :-\
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných