Ford Focus 1999 - zamok dveri

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dikaszt
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 31.10.2016 08:27
Zdieľať na Facebook

Ford Focus 1999 - zamok dveri

Príspevok od používateľa dikaszt »

Zdravim. Soferove dvere mi nejdu otvorit ani centralne ani klucom. Klud v zamku sa mi pretoci i dolava i doprava ale nic sa neudeje. Ani zvnutra sa neda otvorit, ten manualny cudlik ma odpor. Viete mi prosim poradit?? Dakujem
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Žeby spadnuté tiahlo? Budeš musieť dať dole tapacír dverí.
dikaszt
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 31.10.2016 08:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dikaszt »

Nic take sme tam nevideli ze by to bolo padnute.. ja to zobral do servisu a tam to ani nepozrel len skusil klucom a ze treba to vymenit cele a stoji to 200e. Tomu sa mi nechce verit
Petojeso@gmail.com
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04.12.2016 15:07
Zdieľať na Facebook

Zamok...

Príspevok od používateľa Petojeso@gmail.com »

Uz som par Ford zamkov opravoval...200 Eury je servis podla mna vela...ja by som skusil olej metodu. Zhodit tapacir, vsetko streknut silikonovym olejom ( motorcek,jazycek,tiahla,kontakty), pocvakat. Ak sa zamok rozbehne, streknut grafitovym olejom. Ak nie, sikovny autoelektrikar na urcenie elektro chyby. Na 90% sa pokazi hlavny zamok na soferovej strane. Vymena za pomoci kupy cez vrakovisko 20 Euro cca... Vymenit. Servis skusa cenu, ved chlapec nevie... Ale je to aj o tom ako si sikovny okolo auta ako amater mechanik. Ja som naposledy rozbehal Ford Mondeo zamok olej metodou, zamok mam do foroty za 20 Euro. Nepouzivaj olej WD 40. Snad poradim, mozno nasmerujem...
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných