Ford Focus 1,6, 80 kW , 2010

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

karloslm
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.06.2013 11:37
Zdieľať na Facebook

Ford Focus 1,6, 80 kW , 2010

Príspevok od používateľa karloslm »

Porade mi keď mám Ford focus 2010 1,6 80 kW keď mu pridám na plyne dáma do núdzového režimu a ukážeme na palubovke veľkým trojhuelnik a auto ako keby nechcelo ísť ale keď auto vypnem tak po piatich minútach tak auto ide naspäť tak ako má ale Tomi robí neplechu len v zime v lete Miro nerobí bude taký dobrý ľudkovia porade mi :3035:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

odchod na diagnostiku
Petojeso@gmail.com
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04.12.2016 15:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petojeso@gmail.com »

Predpokladam, ze diesel podla kw...a pridavam sa ku kolegovi ... Diagnostika, ale u cloveka, co pozná dany motor aj mechanicky. Niečo podobne som riešil i ja, diagnostika trochu blbla, z dovodu mechanickej poruchy a hadzalo zle info. Je tam dost senzorov...Skúsený mechanik s diagnostikov.
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

diagnostika zlé info nehádže, len vy ste nerozumeli tomu, čo chce povedať

nedávno na renaulte kangoo vyhadzovalo chyby v zapaľovaní - vynechanie zápalu - v inom servise vymenili sviečky, cievku, káblovačku, palivové čerpadlo. test kompresie O.K. príčinou poruchy bola zlomená pružinka na ventilovom drieku - mechanická závada. na voňobehu to ešte stíhalo, ale pri pridaní už nie. už motorom triaslo a valce sa hádali.
karloslm
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.06.2013 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karloslm »

Dal som ho na diagnostiku a vyhodilo chybu ale neviem či roje ono p2290 strekovace nízky tlak
strelecbn
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 29.10.2011 18:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa strelecbn »

Známemu robilo toto isté a mal deravú hadicu od turba. Ja mám 1.8tdci a tiež keď som mal deravú hadicu od turba tak mi na diagnostike ukazovalo slabý tlak od turba a aj chybu erg. po výmene hadice všetko v poriadku. Stačí takáto blbosť, a može to ukazovať úplne iné závady.
Petojeso@gmail.com
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04.12.2016 15:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petojeso@gmail.com »

Súhlasím s tou diagnostiku. Nie vždy diagnostika napíše správnu chybu, treba to vediet čítať a vyznať sa i v mechanike fungovania motora.Ja riešim teraz xenony cez originálnu diagnostiku a nevypisovala chybu...az sme nasli priletovane káble stretávaciek + obrysoviek...cize hladat i mechanicku chybu...
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Focus 1,6, 80 kW , 2010

Príspevok od používateľa astrak »

karloslm napísal:Porade mi keď mám Ford focus 2010 1,6 80 kW keď mu pridám na plyne dáma do núdzového režimu a ukážeme na palubovke veľkým trojhuelnik a auto ako keby nechcelo ísť ale keď auto vypnem tak po piatich minútach tak auto ide naspäť tak ako má ale Tomi robí neplechu len v zime v lete Miro nerobí bude taký dobrý ľudkovia porade mi :3035:

Pekné napísané :203: .Normálne mi z toho pravopisu došlo zle.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných