Ford Focus - repas trysiek

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

b5
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 22.12.2008 01:07
Zdieľať na Facebook

vstreky

Príspevok od používateľa b5 »

Hej repasuju ale nemam dobru skusenost,vraj maju teraz novu masinu ale ci na tieto alebo nejake ine vsteky neviem.... co tak Pezinok,Galanta...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To čo píšeš nemá veľa logiky a bud je to nezmysel,alebo iba zle opísaná záležitosť.Tryska a zapchávanie,no neviem...je to jedno,nepíšeš ako si k tomu poznaniu prišiel
Skúsenosť mám do ktorej ma dostalo želanie zákazníka a blízkosť mesta,a utvrdilo ma že ako doteraz vždy,aj nadalej trysky a čerpadlá pôjdu na opravu do MR
Nezrovnatelná ochota,prístup,možnosť prediskutovať problém...nezrovnatelné,kolosálny rozdiel
Aby kontrolné premeranie u auta ktoré štartuje a má výkon,má dobré dávky,dobré prepady skončilo výmenou z verdiktom jeden vôbec nejde a druhý má katastrofálne prepadové dávky (boli merané) tak to už je niečo čo trochu dostane človeka do pochýb
S Pezinkom len jedna nedobrá skúsenosť z minulosti ale stačila.Chyba všetkých týchto našich opravovní je takési arogantne flegmatické správanie a jednanie boha zo somárom
Nikdy viac,hoci pre objektivitu musím povedať že zo samotnou súčiatkou po ich zásahu problém nebol.
Len vo mne ostal ten červík pochýb že problém nebol ani predtým
Nasťastie nesmierne cenné poznatky kontroly CR vstrekov pomocou osciloskopu sú vonku a dostupné,a dávajú šancu minimalizovať počet vstrekovačov posielaných na fyzické kontrolné merania,tj demontáže sa obmedzili na nevyhnutné
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

Tiež ma zaujíma, podľa čoho si zistil, že sa upchávaju vstrekovače?
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

S pezinkom mam dobre skusenosti,co sa tyka odbornosti,ale je to pravda,ze ten felgmaticky pristup ma odraza.Nasiel som dalsiu firmu v BA,zatial spokojnost,a dodaju aj suciastky do vstrekv,do cerpadiel,v pezinku sa to "zvlast" nepredava.Zaujimave.Ten cervik co i pisal Mhlavaty,to je aj vo mne,lebo co sa odo mna posiela,na vsetko povedia ze je KO/asi zato aby mali robotu/.Ich cena je vysoka.Vstrekovace tiez robia,ale ani raz mi nepovedali ze je OK,kazdy bol KO.Tiez zaujimave,a nebolo to poslane ako oprava ale ako skontrolovanie vstrekov. V MR mam jednu skusenost s opravou hlavy valcov,oprava vysla za taku cenu ako stala nova hlava bez ventilov.Cize zla skusenost.A tazko sa tam posiela balik,kurier berie vela.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Krivdiť nechcem,ale nemám rád ak si niekto myslí že ma vyfúkol z nosa a môže mi naň zavesiť každú blbosť.Mna nik nepresvedčí,že vstrek z motora ktorý krásne šlape v každom režime,má elegantné vyrovnávacie dávky,má vyrovnané prepadové dávky,je úplne mimo,proste total zlý.
Keď príjdeš a už sú vo dvoch nové špičky,tak amen,končí diskuse,späť cesty niet.Proste idem tam,kde mi vrátia štyri s tým že ešte chvílu pôjdu,zaplatím kontrolu a čau
Nestalo sa aby mi tak ako tam,niekto dal vôbec otázku,(upozornenie) dajte potom pozor na to a to...urobte to tak a tak. Proste nemám záujem ani skúšať nových,tu som skončil
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Kovové špilky ktoré emituje čerpadlo je pohroma,kým sa neurobí celková náprava kompletného systému,tak sa bude problém stále opakovať.Jednotlivé výmeny niektorého komponentu nič neriešia.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Len ak je čerpadlo načaté, neverím že všetok bordel by šiel len do jednoho vstreku, čo tie zvyšné tri majú nejaký filter ?
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no prosim ja som to tusil ze s tym agat pezinkom nieje nieco v poriadku.znamy ma teraz mondeo tdci v servise a tiez tam posielali vstreky + aj cerpadlo muselo lebo ze inac nebude zaruka.a budu cerpadlo repasovat hoci bude vsetko dobre.to je co za donucovaci kseft.
tenere
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.06.2010 11:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

vstrekovače

Príspevok od používateľa tenere »

skus dieselservis.sk pozor na Nitru vozia do PL konkretne Bielo Bialska alebo do HU Gyorujbarat!!!!! :342a:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Kydanie na konkurenciu a konkurenčný boj choďte viesť niekam inam ;)

Dnes bez karty, opakovaním rovno BAN ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných