Ford Focus 1,8 TDCi od roku 2008

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ludkototh
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 18.08.2012 09:23
Zdieľať na Facebook

Ford Focus 1,8 TDCi od roku 2008

Príspevok od používateľa ludkototh »

Zravím,
Chcel by som sa spýtať hlavne majitelov takého vozidla, aké majú skúsenosti, rady atď.
Veľa ludí mi hovorí, aby som také auto nekupil, drahé sú súčiastky, často sa vyskytnu elektronické problémy, ktoré sa neda zistit ani na diagnostike.
Ako som tu čítal o takýchto problémach, väčšinou písali majitelia starších typov. Zaujíma ma hlavne tento typ.
Dakujem vopred za rady a info
mustafaibrahim
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 07.03.2012 07:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mustafaibrahim »

Veľa ludí mi hovorí, aby som také auto nekupil, drahé sú súčiastky, často sa vyskytnu elektronické problémy, ktoré sa neda zistit ani na diagnostike.

mily Ludko - a ked ti sem 1 clovek napise, tak zmenis nazor ??? ked ti vela ludi tvrdi ze sa vyskytnu elektronické problémy, ktoré sa neda zistit ani na diagnostike, tak by ti to malo byt uplne jasne
ja mam par rokov nieco podobne ako pises, ale nic z tych tvrdeni nie je pravda - podla mna...ale rozhodni sa podla vacsiny - co je to jeden hlas proti ???
prajem ti stastnu ruku pri rozhodovani, z toho co si napisal, by som ti doporucil najaku zachovalu hatapku !
Ridick030
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 15.11.2012 10:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ridick030 »

O tom vozidle a s tou motorizáciou je tu toho kopa,a ak by ti nestačilo tak sa zaregistruj na ford focus forum a máš čítania na tri nedele :41c2:
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

auto si nekupuj určite nie jazdené, v tej motorizácii, chceš ford? jedine nový nakoľko máš záruku. jazdený ford = len a len problém.
ludkototh
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 18.08.2012 09:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludkototh »

MUSTAFAIBRAHIM, spýtal som sa opravárov, takých ľudí, ktorí niečo vedia o autach, majú nejaké skúsenosti, a skoro každý mi hovorí, aby som také auto nekupoval. Jedine tí mi povedali aby som kupil také auto, ktorí predávali a hlavne v bazaroch. Oni mi ho aj odporucali kvôli spotrebe a spoľahlivosti. Ale kazdý, ktorý predáva autá hovorí o všetkých len to najlepšie, preto som sem napísal aby sa mi ozvali normálny ľudia a nie taký arogantný, aký si ty!
Ked sem niekto napíše tak možno preto lebo sa tak velmi dobre nevyzná v týchto veciach, a nie preto aby tu zopár "odborníkov" aký si napríklad aj ty si z neho robili srandu. Takže ak nemáš pre mňa nič užitočné, nemusíš sem pridávat žiadne komenty.

NADALEJ POPROSIM OSTATNYCH, ABY MI PISALI O SVOJICH SKUSENOSTIACH!!!!
DAKUJEM
ludkototh
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 18.08.2012 09:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludkototh »

Impax
Z vlastných skúseností???? Ak ano čo si mal? ktorý ročník a ktorý motor?
rudigo
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 09.11.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudigo »

mam 1.8 16v rv 2000 188000 km a doteraz bez problema čim novšie tym horšie
rudigo
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 09.11.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudigo »

diesel Focus immer probleme
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

FUTURA 29 napísal: Na kazdom rohu ich stretnes mraky hdi,Tdci,tdi spokojne si chrochtaju no nekupto.. :o
Len aká je cena toho ich udržať pri živote, to nikto nepíše...
Ridick030
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 15.11.2012 10:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ridick030 »

Vidím,že ani jeden z prispievateľov v žiadnom forde nikdy nesedel a ani ho nevlastnil,lebo keby ano tak tu také kokociny nepíše.Ešte som nepočul že by mali fordy problémy s elektrikou,alebo neaké iné fatálne poruchy(okrem tdci 96kw mondeo).1.8tdci je jeden starý a poctivý motor,ale ak ho kúpiš po neakom gadovi tak sa ti bude srať ako hociktorý iný :3c90:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Nenapísal si, koľko km ročne najazdíš a aké trasy budeš jazdiť? To je, myslím si, smerodajné. Pretože poznám ľudí, ktorí najazdia 8-10 tisíc ročne a kúpili si diesel. Celú zimu sa ten motor nedostal na prevádzkovú teplotu... A ich zbožným želaním bolo, aby nemrzli v aute.
ludkototh
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 18.08.2012 09:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludkototh »

Sliedic
Jazdím okolo 15-20tisíc ročne, čo nie je vela, ale ani málo. Ale môžem povedať, že nejazdím vela v meste, chodím hlavne do roboty a späť čo je 30 km tam a 30 km naspäť, plus ešte nejaké víkendové cesty sem-tam.
Preto si chcem kupit Focus lebo sa mi velmi páči aj z vonka aj interiér. Sadol som si do Focusa a odvtedy sa mi to velmi páči. Palubovka, sedadlá, prevodovka, lakťová opierka...atď, proste auto pre mňa. Focus má hlavne dieselové motory, málokrát tu vidím benzínové, a ak sú, tak sú drahšie ako dieselové.
Dôležité je pre mňa aj batožinový priestor, aj ako som videl ono to má dost velký.
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

...ked clovek ohrnie nos nad 1.6 benzin skonstuovany Yamahou, tak musi stacit aj stary dobry 1.8, adaptovany na nove casy pomocou fajnovosti zvanej common-rail...

Benzinak je drahsi...

...ved aj ma byt preco!!!!!
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
ludkototh
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 18.08.2012 09:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludkototh »

No s týmto ste mi moc nepomohli :)
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

ludko - Focus II chces len faceliftovany? A rozpocet mas aky?

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných