Ford Focus 1.6 zetec 2000

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marko450k
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Ford Focus 1.6 zetec 2000

Príspevok od používateľa marko450k »

Zdravim.. Mam takyto problem, vosiel som do vacsej vody s autom a po prechode tej vody mi prestalo ist. Nechal som ho 6 dni stat, aby sa vysusilo... to mi poradili. Lenze ked som ho chcel nastartovat, tak startovalo len naprazdno. Vobec nechcelo chytit. Poradte mi.. auto je FORD FOCUS 1,6 ZETEC . R.V. 2000
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

Ak si nevieš sam skontrolovat ani zakladne veci, tak sa netrap vypisovanim na fora a rovno to niekomu odnes čo to vie.

Nechcem ta strašit ale kludne tam môžeš mat krivu ojnicu z roztrhanym rozvodom.
Startuje na prazdno môže byt velmi široky pojem.Od chybajucej iskri až po ten rozvod.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ak nemas spodny kryt,alebo si mu riadne vykuril - mohol ti ist do lovist snimac,pri dobrej rychlosti odpali aj modul cievku aj ked je vyssie,, hladal by som elektricku vadu,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
marko450k
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

ford focus 1.6 zetec 2000

Príspevok od používateľa marko450k »

ako ket startujem tak krutiaci maomet ma ok lebo remen je celi a toci ket ho startujem sviecki hacu iskru len to nehce hitit iselsom na minimum nedal som mu velmi zabrat nepocut tam ziadne lamanie ani vriezganie v motori len toci a nehce to hitit znam mi vravel ze to mosu bit rozvodi lenze kebi preskocili rozvodi tak bi to us ani netocilo tak nevie ako to je
basky
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 04.10.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa basky »

nikto ti to od stola nepovie.. Mozno staci natankovat :)
A mozno to nestartovanie vobec nema suvislost s tou mlakou, moze to byt kludne len zhoda nahod, ze ti prave vtedy nieco prdlo..
Nemyslim si, ze by to mohli byt rozvody, ved si na tom jazdil predtym, a ked pises, ze normalne, tak potom duplom. A aj keby ti to skoci o zub, tak to kludne moze nastartovat. Asi bude treba dat auto na zdvihak a riadne to popozerat, nakoniec ty sam musis vediet co to bolo za mlaku, ci si nepresiel cez maly dunaj :)
marko450k
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

ford focus

Príspevok od používateľa marko450k »

Tak bolo to na trisrvrte kolesa vodi asi tak stiricat metrov som nanom isel cez tu vodu ale us ideme ho dad na dijagnostiku tak uvidime dufam se to ukase ta dijagnostika
marko450k
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

ford focus 1.6 zetec 2000

Príspevok od používateľa marko450k »

ahojte bol som u znameho a ten mi vobec nevedel poradit ale se vraj odisli rozvodi tak neviem lebo ket startujem tak nema kopresieu pri starte lense vsetko toci ako ma tak neviem skuste poradit dakujem :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní