Ford Fiesta/Citroen C4

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
jimy
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 19.07.2008 13:54
Zdieľať na Facebook

Ford Fiesta/Citroen C4

Príspevok od používateľa jimy »

Poradte,ktore auto by ste si vybrali a preco-novu fiestu alebo novu C4?uvazujem nad benzinakom,pri fieste Generation X a pri c4 Image....Dik
miob
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miob »

jednoznacne ford, ta nova fiesta je velmi vydarena
i ked mam info ze nejak ich nemaju na sklade, tak si to prever :4012:
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

Tak v prvom rade ide o ine triedy, Fiesta je novy model, ale C4 zasa ponuka urcite viac priestoru...aj ked uz nieco pamata.
Ale aj ja by som asi siel do novej Fiesty
Ulicnik
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 16.05.2007 20:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ulicnik »

ja by som bral C4. Dovody: je vacsia ako fiesta, vyraba sa dlhsie takze by uz mala mat vychytane muchy a oproti fieste vyzera super (moj nazor). Musim ale povedat ze ked som si do c4 sadol tak ma trochu sklamal interier a to najme prevedenim. Napr. stropne rúčky na mna posobili dojmom ze sa odlomia pri trocha rychlejsom prejazde zakruty.
mattaxis
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 10.01.2008 20:47
Bydlisko: Trenctown
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattaxis »

ja mam C4 r.v.2005 od novoty
mam 1.6B 110Ps a nadmieru som spokojny..
spotreba priemerna okolo 7l.
jedina zavada bola, ze mi odisiel motorcek na ostrekovac pr.okna

co som cital teraz tak vybava Image je dost dobra.
aut.klima,4xelektrika,dazdovy senzor,aut.zapinanie svetiel...

je to celkom pohodlne a stale pekne auto!!
mikidm
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.05.2007 07:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikidm »

ford fiesta :2f93: veľmi podarený design ... bol som vyskúšať 1,2 16V a na tak slabý motor to šlo slušne...interiér nemá chybu ...už od 340 000Sk s DPH okná v elektrike,klíma elektrony 15 a pod... no nekúp to ...skúšal som ju v KE dodacia lehota vraj len pár dní :4012:
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

kolegyna si objednavala novu Fiestu s automatom a dodacia lehota 2,5 mesiaca.
este stale na nu caka, ale uz len jeden mesiac... tych 1,5 ma uz za sebou. :3035:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kolko teraz stoji nova c4 v tej vybave image ked ako pise miki o dva prispevky hore, fiesta stoji "uz 340k SKK s dph no nekup to" lebo ja by som za 340k nekupil benzinovu fiestu ani nahodou, za tie prachy mas trosicku ine auto uplne inej triedy, vybavy, velkosti a bezpecnosti (akurat nie nove ale trojrocne) samozrejme ze diesel a samozrejme seststupnova prevodovka a nezavisle kurenie.

takze kolko stoji ta c4 image?
mattaxis
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 10.01.2008 20:47
Bydlisko: Trenctown
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattaxis »

mp3turbo napísal:kolko teraz stoji nova c4 v tej vybave image ked ako pise miki o dva prispevky hore, fiesta stoji "uz 340k SKK s dph no nekup to" lebo ja by som za 340k nekupil benzinovu fiestu ani nahodou, za tie prachy mas trosicku ine auto uplne inej triedy, vybavy, velkosti a bezpecnosti (akurat nie nove ale trojrocne) samozrejme ze diesel a samozrejme seststupnova prevodovka a nezavisle kurenie.

takze kolko stoji ta c4 image?

rozumny mas nazor, ale kazdy nechce pouzivane auto...
keby vsetci kupovali pouzivane auta tak zachvilu by nebolo co kupovat, lebo to tak znie, ze nove by si uz nikto nekupil...
ferinoo
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.09.2008 20:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ferinoo »

No moj zlaty,tak to si teda tomu dal,povnavať nejaku mini fiestu z C4 ,Ford ešte dobre auto neposavil a ešte si počka a nehovoriac ,že si si pomylil triedu !!!!!!!
jimy
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 19.07.2008 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jimy »

Diky vsetkym za nazor...Rozhodol som sa pre fiestu. Mate pravdu aj tí,ktorí radite kupit 3rocne auto za tu cenu a v inej vybave,ale prestalo ma bavit otravovat a prosikat sa stale niekomu,aby isiel so mnou obzriet nejake auto....Zadara to nikdy nie je,ani dotycný nema stale cas,tak mi predali pred nosom napr.C4 rv.2006 za 7300eur(akoze som dohodol s predajcom tu cenu)...Chcel som skor focus,ale na novy nemam a pouzivavany...No stale tam nejaky zadrhel a fiesta sa mi vyzorovo celkom pozdava (hlavne manzelke:-) ),tak sme sa na nej zhodli a je k okamzitemu odberu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mhlavaty, tatkotom a 21 neregistrovaných