Ford chip tuning

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

41peter
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 08.01.2014 21:59
Zdieľať na Facebook

Ford chip tuning

Príspevok od používateľa 41peter »

Zdravim pani.Chcem sa s Vami poradit ohladne zvisenia vykonu na aute ford c max 1.8tdci 85 kw v Presovskom kraji a hlavne ma zaujima koho by ste mi odporucili a ci sa to oplati?Auto ma nabehane 217000km.Premislal som nad rls v Presove.Pan sindleri.Ale necham si radsej poradit,Vdaka
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Najlepšia rada znie, nešpáraj do toho ani keby to mal chipovať sám pán Kristus
stevo1313
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 21.11.2009 10:32
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevo1313 »

mam 2,2 tdci-profituning 220 ps 550 nm-ide ako kamosova a6 3,0 tdi.Otazkou je dokedy....
milan636
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17.04.2011 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan636 »

čipovať taky motor... ked chces jazdit svizne kup si daky benzin 2,5l a vyssie a mas. pripadne si ho zaplynuj. alebo ked uz diesel tak nieco ako e46 330d to uz ide slusne
romko77
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 29.05.2008 21:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romko77 »

Máš v ponuke aj 2.0 tdci 100kw a ty chceš čipovať 1.8 ja toto raz nepochopím takýchto ľudí :4090:
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

sú profi úpravovne - podľa mňa sa to neoplatí - prečo sinekúpiš auto ktoré je v sérii dostatočne výkonné a dimenzované všetkým možným? je mi jasné že ľudia postupom času chcú výkonnejšie auto aj ja som bol toho príkladom no aký má zmysel mať viac ako polovičnú výkonovú rezervu ak si verný fordu nájdi nejaké ST
Stibro
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 02.10.2008 21:07
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Stibro »

Síce ti neporadím kde ho vieš dať načipovať v Prešovskom kraji, ale brat si dal čipnúť Focusa s týmto motorom na 145koní a jazdí mu v pohode. Motor 1,8tdci je liatinový s veľkým turbom, takže určité zvýšenie výkonu znesie. Robili mu ho v NZ v Maxtuningu.
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axer »

Ci sa to oplati??? Nerozumiem co tym myslis,ci cakas polovicnu spotrebu,alebo ci to zvysenie krutaku stoji za tie pripadne komplikacie a investicie.Daval som si upravit vykon na niekolkych autach a nie v garazi ale v najznamejsich slovenských firmách zameraných na zvysenie vykonu a vzdy boli neake následky-spojka,prevodovka,strpanie kardanu na stvorkole a pod. ale vykon isiel vzdy hore a ci sa to oplatilo?Urcite nie ale chcel som vyssi vykon tak som ho mal.Nakoniec som kupil imprezu turbo wrx a vykonovo sa nic s predchadzajucich aut nechytalo ani keby ich cipoval svety Peter,takze ako sa hovory-z hovna bic neupleties. :zg282:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Určite by som žiadne auto nenechaval chipnuť v Prešovskom kraji, ani v Košickom kraji, ani

nikde na Slovensku

A to z dvoch dovodov :

1. nie každý chiper má profesionalne zmaknuté a vyskušané mapy riadenia RJ , všetko je to len pokus -omyl

2. A ked také mapy náhodou má ,pýta za chipnutie nekresťanské peniaze , ako napr. MM-Racing v BA

Tu dávam linky na profesionalne chipnutie za slušné peniaze, treba však vycestovať do ČR

http://www.autochip.eu/cz/kontakt/provo ... a-ostrava/

napr.

Ja by som však na chipnutie,jednoznačne išiel SEM :

http://www.profi-chiptuning.cz/kontakt/
predaj2
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 16.07.2013 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa predaj2 »

môj názor....chip nieje všetko...by som pošporil,a vrazil aj do motoru,turba...alebo si kúp benzín.
marek11111
Príspevky: 1892
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

Pozrel som čo stojí tá sranda na ten Ford, za tých 300€ si radšej natankujem.
A zásadne nebabrem do niečoho čo funguje, osobne by som sa na nejaké čipovanie vy... kašľal
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

laco1871 napísal:Určite by som žiadne auto nenechaval chipnuť v Prešovskom kraji, ani v Košickom kraji, ani

nikde na Slovensku

A to z dvoch dovodov :

1. nie každý chiper má profesionalne zmaknuté a vyskušané mapy riadenia RJ , všetko je to len pokus -omyl

2. A ked také mapy náhodou má ,pýta za chipnutie nekresťanské peniaze , ako napr. MM-Racing v BA

Tu dávam linky na profesionalne chipnutie za slušné peniaze, treba však vycestovať do ČR

http://www.autochip.eu/cz/kontakt/provo ... a-ostrava/

napr.

Ja by som však na chipnutie,jednoznačne išiel SEM :

http://www.profi-chiptuning.cz/kontakt/
na slovensku je dost ludi, ktori rozumeju tomu co robia, tak zas neprehanaj...
peq
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 13.06.2008 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peq »

Zabudni na chipovanie, lebo na lahsie auto, ani na auto s par konmi viac ako da tvoj chip aj tak mat nebudes. Bud rad, ze dobre funguje a radsej investuj do toho, aby si mal cerstve filtre - naftovy a vzduchovy, vcas meneny olej a neboj sa obcas podradit aj o dva stupne a trochu ten svoj motor vytocit.
mato2115
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 21.04.2010 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato2115 »

laco1871 napísal:Určite by som žiadne auto nenechaval chipnuť v Prešovskom kraji, ani v Košickom kraji, ani

nikde na Slovensku

A to z dvoch dovodov :

1. nie každý chiper má profesionalne zmaknuté a vyskušané mapy riadenia RJ , všetko je to len pokus -omyl

2. A ked také mapy náhodou má ,pýta za chipnutie nekresťanské peniaze , ako napr. MM-Racing v BA

Tu dávam linky na profesionalne chipnutie za slušné peniaze, treba však vycestovať do ČR

http://www.autochip.eu/cz/kontakt/provo ... a-ostrava/

napr.

Ja by som však na chipnutie,jednoznačne išiel SEM :

http://www.profi-chiptuning.cz/kontakt/
Netreba cestovať do CZ. Som z prešovského kraja a spolupracujem s najlepšou chiptuningovou firmou v CZ. Upravia mi software na diaľku. Garantujem spokojnosť a normálnu cenu
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

daj si do youtube "donuzo" a uvidíš, že aj u nás je dosť ľudí, ktorí chipovaniu rozumejú.
Keď ide o remaping, kávička od úpravcu je to posledné, čo ma zaujíma... :d :D

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných