Ford C max - hucanie motora

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

m3620
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.06.2014 14:09
Zdieľať na Facebook

Ford C max - hucanie motora

Príspevok od používateľa m3620 »

Caute..Mam problem s mojim Fordom c max 2006 1.9tdci. Hlavne ked je rano zimsie 5 a menej stupnov nastartujem auto a v kabine je citit velke vibracie..Ked sa auto dostane do urcitej rychlosti vibracie prestanu a ked pustim plyn a otacky klesaju vibracie zase zacnu..Pri spiatocke je to najhorsie..Pravdepodobne mam zaseknutu bud rucnu alebo brzdy kedze sa zahrieva pri jazde prave zadne koleso to by aj vysvetlovalo tie vibracie pri nizsich otackach, pripada mi to ako ked som niekedy nechal napoly zatiahnutu rucnu a chcel sa rozbehnut..Ale neviem si vysvetlit preco su tie vibracie ked nastartujem auto a len ked je zima, ked je cez den teplejsie to nerobi..Nemohol by to robit silentblok?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Hucanie motora Ford c max

Príspevok od používateľa seven549 »

c max 2006 bude skor asi 2.0 tdci.ak motor trasie po starte studeny a po zahriati nad 60 celzia prestane-moze to byt vstrekovacmi,troska netesny egr ventil alebo rozvod.
coltik
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 24.02.2020 20:02
Zdieľať na Facebook

Re: Ford C max - hucanie motora

Príspevok od používateľa coltik »

Ak ste niekde okolo BB mam original diagnostiku/ Focom a Fordiag viem sa na to pozriet.
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných