Folie na prahy dveri.

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petokilian
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 16.05.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Folie na prahy dveri.

Príspevok od používateľa petokilian »

Čawte,su folie na prahy dveri aj priehladne,mam biele auti,tak by som si to chcel ochranit pred damskymi topankami a śtoklami.Dikes za informacie. :300f:
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

v hociktorom tunngshope si kupis origo na svoje lastove listy na prahy , priehladne som este nevidel. Ale ta kde obliepaju auta do folii by ti tam isto vedeli prievsitnu nalepit co sa dava napriklad na kapotu
audy
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.03.2010 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audy »

Folie su aj priehladne. Ale doporučujem origoš plastove prahy bielej farby.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

kasli na to skorej ako okopes prahy od topanok skorej obuchaju kamienky podbehy od vonka.ja to lakujem po kazdej zime.nemozem dat zasterky na predok.to nie lebo to auto potom blbo vypada.radse to nalakujem a netrapim sa tym.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

lakislav asi nejazdis cez zimu.neviem ci si si vsimol tie kamienky pri ceste ale je to balzam na podbehy.neverim ze ti držia 15 rokov.jedine ze auto stoji v garazi.alebo u vas v martine neposypaju?neverim tomu.zas ma namotavas braško.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Pridám aj svoju fotku 11-ročnej Astry..

Na 12 ročnú záruku na prehrdzavenie majú dôvod...
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

chalci som neveriaci tomas.nejazdite cez zimu?ja v predu oslahane na plech a v zadu po zaklad.a zad. naraznik na centimeter do plastu.a to neni jedine auto co sa mi stalo.focus,fiesta 2011 roky po zime som vzdy musel nafafbit.a minuly rok cez zimu 3 okna čelne kaput.ked sa dari tak sa dari.zima byva narocna.tuto zimu som moc nebehal 8300 km za 3 a pol mesiaca chvalabohu okno je cele.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

chalci som neveriaci tomas.nejazdite cez zimu?

presne tak oni nejazdia cez zimu.ale je rozdiel jazdit mesto okresky a kopce.seata mamneobiteho tam neni nic ale jazda 2x donovaly je rozdiel ako 50x.moje auta su tiez za kolesami oslahane na kov.narazniky nemaju ani rok po lakovacke ale tato zima im dala.predny je katastrofa.kapotu prednu masku svetla spatnaky uz neriesim dlhsie.narazniky boli rozbite v rakusku a tie nove aspon do roka chytili zub casu a zapasovali k predku lol celne sklo tak isto menene ako narazniky a uz to ma asi 20dier.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

seven musim suhlasit s tebou aj keby som nechcel.ked letim po dialniciach co mam rad dialnice tak v takej 150ke maju tie kamiemky inu rychlost od kolesa.kazdy zim. mesiac viditelne u mna dostava auto cecáres.samozrejme auto cez zimu neumyvam.menej hnije a je to zbytočne.ale to sme už asi mimo temu.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

musim nabrat inšpiraciu od teba urcite ma to bude viac bavit jak stale byt zakopany v garazi a nahanat sa.naucis ma to?
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

prepac uz meditujem po vyrivke a teraz vecer hned mi to tak nedoslo.ospravedln ma.obcas mi to trva.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

v januari ked som tahal cez donovaly sobota rano predo mnou pacient na sx4 a 60km/h.nedalo sa az po stare hory predbehnut asi sa bal o svoj zivot kamene mi lietali cez auto za mna.a aj ze co sa audina nelepi :3035: to tie kamene.ale toho na tej dochodkarskej sx4 mohlo napadnut aspon to na 10 sec zastavit a umoznit smelsim nech idu.ja nerad travim dlhsi cas za volantom koli neschopnym.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

zase musim s tebou suhlasit je vela takych vodicov.dnes mimo obce manik isiel 40.naschval som isiel za debilkom aby som odmeral kolko ide.cisto debilko s telefonom na uchu.mohol ist aspon 80 nie?alebo postal v strede cesty s vozikom za nim postali 3 auta a az po chvilke dal blinker do lava.asi bol ten chuj nafajceny s travu.kopec debilou je dneska.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Tak telefonistov ktory idu pomaly alebo koli telefonatu spomalia upozornim klaksonom aby spozornel ze neni na ceste sam a ak nepomaha nabehnem vedla neho znova uputam pozornost a len co sa pozrie strhnem nanho auto :4090: :d :D jo mam to rad toto je pre mna,sok na smrt.vyvolam take stavy ze cloveku stuhne krv.minule kamos chcel citit ako taha 6 valec tak som to trocha v zakrute odlepil no- ale on sa chytil za srdce ked videl pred nami lampu a auto smykalo.zbledol ako stena a nic potom nehovoril len ak sme uz boli doma ze cau.po 2 dnoch so mnou zacal rozpravat ze mu vypadol sluch a cele sa mu zo zdalo take spomalene lol povedal som mu ze to je normalka,ja musim mat denne aspon raz taky stav inac den nestal za to.ale do auta uz nikdy nesadne ak soferujem ja.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

marko2 napísal:seven musim suhlasit s tebou aj keby som nechcel.ked letim po dialniciach co mam rad dialnice tak v takej 150ke maju tie kamiemky inu rychlost od kolesa.kazdy zim. mesiac viditelne u mna dostava auto cecáres.samozrejme auto cez zimu neumyvam.menej hnije a je to zbytočne.ale to sme už asi mimo temu.
A kde mas na dialnici posypovy material kamienky to kade chodis

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný