Focus 1.8 TDCI 85kw 2001 - dlho startuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Ked auto nestartuje,alebo dlho preco si myslis ze prave budu tie trysky,alebop starter,baterka atd?Su este rozne varianty,preco tazko startuje diesel.Mam malo info,aby som vedel tomu lepsie vyjadrit.Napis mi ako sa to zacalo,sice vsetko co len vies.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

No nejako,zvuk zo samopalu hahahha.Preco boli repasovane vstreky?Toto by ma tiez zaujimalo,a kde?Mam velku sajnu,ze pes bude uplne inde zakopany ako vo vstrekovacoch.Opis mi ten zvuk este raz ok?Moze byt aj SS.Dymenie?Vykon motora pocas jazdy je aky?
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Mal si dole cerpadlo,nemas nahodou zle nastaveny rozvod?Dobry start potrebuje riadnu kompresiu,riadne casovanie,palivo v spravnom mnozstve.Toto sa da vsetko skontrolovat.A este jedna vec.Mal si vymontovane trysky,boli repasovane,cize musel by si dostat nove kode ku tryskam.Boli nakodovane a v spravnom poradi?????
turboo
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 18.03.2012 19:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa turboo »

ak cerpadlo robilo piliny a nevycistil sa komplet system tak ti tie vstreky zapcha zase a darmo das aj novy filter nepomoze... a vycistenie nemyslim vyutierat nadrz ... nadrz musi ist von a riadne preplachnut... vlastna skusenost....to len na margo tych pilin
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

turboo
dodam aj hadicky, trubicky, vsetko, pri CR motoroch novy Rail, inak...
ludia preco kupujete diesle? hrozne ma to zaujima
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

tyzden kodovali?hahah Ked tryska bola repasovana,moze ist hocikam.Spravne poradie pri napisani C2l kodu do RJ motora u tohoto motora je 1342/ako poradie zapalovania/.Bolo to tak robene?Rozvod je v poriadku?
pcamaro
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27.04.2007 23:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pcamaro »

Máš to už vyriešené?
Mne to robilo pootvorené EGR, stačilo zaslepiť a odvtedy start na BRNK už viac ako rok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných