1 028 243
inzerátov
Pridať inzerát

Financovanie na leasing

Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia
Odpovedať Nová téma
123>
Autor Správa
marcyna
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 23 september 2015
Nabehané: 0 min
Predmet: Financovanie na leasing PríspevokZaslal: 05.12.2017 11:44   
Dobry den,
chcela by som poprosit o radu. Mam zaznam v uverovom registri a zatial nemozem poziadat o jeho vymazanie.
Rada by som si kupila auto - a aj ho realne potrebujem. No nemam celu financnu hotovost. Zacala som pracovat v zahranici, takze casom by som ho vedela vyplatit cele naraz, len ho potrebujem teraz.
OTAZKA: Existuje nejaky sposob ako vozidlo zafinancovat? Jednalo by sa o 5000-7000€ (zalezi od rocniku vozidla).
PS: prosim nerieste preco som v registri atd. ale poradte mi, aj ked ratam s tym, ze vozidlo preplatim. Dakujem pekne.
Citovať
pidizvi
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (120)
Založený: 20 september 2011
PríspevokZaslal: 05.12.2017 11:49   
kup si voz, na ktory mas peniaze za liter alebo tak.
Citovať
marcyna
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 23 september 2015
PríspevokZaslal: 05.12.2017 12:12   
ptrebujem auto, ktorym odveziem veci a hlavne spolahlive..takze za 1000€ nemozem...
Citovať
patko1
Vážený člen - Gallardo (200)
Založený: 03 december 2007
PríspevokZaslal: 05.12.2017 14:55   
Ked nie za liter tak za 2 by sa urcite nieco naslo co by este hodne pojazdilo. Pripadne zober ten leas na niekoho ineho. Alebo si zatial auto prenajmi dlhodobejsie z pozicovni , spravia ti lepsiu cenu.
Citovať
audy
Nová tvár - Trabanto (11)
Založený: 13 marec 2010
PríspevokZaslal: 05.12.2017 15:09   
Skus ccc AUTO...
Citovať
dahn
Založený: 05 december 2017
PríspevokZaslal: 05.12.2017 15:12   
ccc ma tiez napadlo. Oni nemaju problem z nicim :) No na to, ze nemas peniaze, si si na auto stanovila dost pekny rozpocet
Citovať
patko1
Vážený člen - Gallardo (200)
Založený: 03 december 2007
PríspevokZaslal: 05.12.2017 15:42   
Predal som nespocetne vela aut a keby som mal spocitat tych kupcov co argumentovali ze by to chceli na splatky ale ze im to nedaju lebo su v registri alebo nemaju ani 100e na prepis auta a nie to este aspon na 20% akontaciu tak by ich bolo strasne vela. Kazdy druhy z nich sa prsil ze aj tak to do pol roka vycashujem a ukoncim leasing. Tak sme kadejako ceny do leasu navysovali kluckovali robili mozne aj nemozne aby to auto dostali. Ako to vacsinou skoncilo? Veru nie predcasnim vyplatenim leasingu ale dokonca im leasingovky auta aj pobrali lebo ani len na tie splatky nemali.
Citovať
YxoYpsilono
Obľúbený člen - Bawo (86)
Založený: 14 august 2008
PríspevokZaslal: 05.12.2017 18:57   
Zakryvaj sa perinou na aku mas.

Vo firme mam desiatky ludio s exe na krku.
Vacsina uplne zbytocne.

Kup si cukrikovu Daciu alebo Feliciu, alebo prvu fabiu pd prveho majitela a mas pokoj.

Brat auto na lizing, navyse ojazdeny vrak..
To je proti rozumu
Citovať
anonymous-astra
Nová tvár - Trabanto (10)
Založený: 31 máj 2015
PríspevokZaslal: 05.12.2017 18:59   
A nejake volne financie su? Lebo to 5- az 7-tisicove auto, ak to nebude nejaky najlowcostovejsi lowcost (litrove Citigo stojace tri roky za stodolou a tak - ale to zase ide proti poziadavke odviest veci), tak to uz nieco bude mat za sebou, vekovo aj kilometrovo, a bude mu treba dat preventivny servis (od tych drobnosti typu olej, sviecky, filtre, cez rozvody az po podvozky a ktoviekam dalej) - never tomu, ze niekto tesne pred predajom da auto do top stavu, tie naklady sa mu v o par euro zvysenej predajnej cene aj tak nevratia.
A ak to nespravis, spolahlivejsie ako to tisiceurove auto to nebude.

A zase to tisiceurove, ak ide z okruhu znamych/rodiny, bolo a bude on postarane, bude spolahlivejsie nez nejaka vylietana herka za 5 litrov s krasnym logom na kapote.

Takze spolahlivost a odvezenie veci mi pride ako zvlastny dovod, preco to ma stat X alebo Y tisic. Ale nechcem mudrovat, len proste rataj, ze bude treba servis, preventivny, planovany aj neplanovany. Hovori sa, ze si treba odlozit polovicu kupnej ceny. A ak tu polovicu hentej sumy mas, tak naozaj zvaz ci chces riesit uvery (a kedze to nechces riesit standardne kvoli tomu registru, zrejme to bude na urokoch a poplatkoch drahsie) alebo prezijes s lacnejsim.
Citovať
YxoYpsilono
Obľúbený člen - Bawo (86)
Založený: 14 august 2008
PríspevokZaslal: 05.12.2017 19:03   
Hned tu mas inzerat na feldu s 55000 km, prvy majitel,

Sice za 1400€, ale verim, ze majitel cosi spusti.

Ak nie je hrdzava, tak idealne prve auto.

A servis za drobne.
Citovať
mastik29
Známa tvár - Feldo (73)
Založený: 07 apríl 2010
PríspevokZaslal: 05.12.2017 20:02   
Ono, asi bude zalezat na tom, co ten register o tebe vie… A ty to vies. Inak, neviem ci bol daky pokus teraz o ten uver, ci lizing, ale je bezne, ze spolocnosti ktore poskytuju uvery bud odmietnu, alebo zvazia zavaznost situacie a poskytnu napriek zaznamu v tom registri uver/lizing, zrejma o nieco navyseny, koli rizikovosti. Tych registrov je vsak viac…
Citovať
nrtm
Nová tvár - Trabanto (4)
Založený: 13 máj 2006
PríspevokZaslal: 05.12.2017 20:03   
Citajte medzi riadkami, zacala pracovat v zahranici, tak hadam tam nepojde na felde alebo fobii. Ideal typickeho slovaca je koncern.
Ludia vyse dvoch rokov som vymahal pohladavky, a kto nema exe nie je in. Uplne normalna odpoved po usi zadlzenej osoby, ze ci clovek s dlhobami nema pravo ist na dovolenku?
Odpoved pre zadavatela temy, pories si dlhy, alebo chod zubackou, cize zatni zuby a chod peso.
Citovať
mastik29
Známa tvár - Feldo (73)
Založený: 07 apríl 2010
PríspevokZaslal: 05.12.2017 20:05   
audy napísal:
Skus ccc AUTO...

Ty mas dake skusenosti, ze ten autobazar poskytuje vlastne uvery, ci lizing?
Pokial viem, tak nie. Nema licenciu, ani ju nemal. Vzdy bol len sprostredkovatelom.
Citovať
mjz
Známa tvár - Feldo (63)
Založený: 06 september 2007
PríspevokZaslal: 05.12.2017 20:16   
kup od znameho a splacaj jemu - legalnych odpalnikov,uzernikov - lizing,bazar UUU atd s touto havedou len pokoj
Povedomá tvár - Favorito (27)
Založený: 16 september 2010
PríspevokZaslal: 05.12.2017 21:34   
Do oktavie1 kombi som zatial napratal vsetko a za 2000€ musi byt cukrikova, ked prisla teraz pred zimou opat potreba druheho auta prakticky zo dna na den, riesil som to kupou felicie za 250€......a to som mohol ist do salonu a vysolit tam na stol hotovost za predvadzacku nizsej strednej triedy ale naco??? To ze auto bude stat 7000 neznamena ze bude automaticky spolahlivejsie a menej sa kazit ako auto za 2000....to je moj nazor
Citovať
Odpovedať Nová téma
123>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia