Fiat Tipo - jemne pískanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Ako vies cez pismenka ci tam mam hluchu medzeru? Praveze cim viac vytocim na jednotke tak oto viac je to citit.Mas take auto? Ak ano mozeme sa stretnut a vyskusat porovnat ci sa spravaju rovnako.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Však Ty si písal že tam máš hluchu medzeru nemám také auto ale podobne sa mi stalo keď som kúpil auto tak z predošlého som bol zvyknutý na silnú jednotku a na tom novom bolo treba ju podržať dlhšie, jednoducho si bolo treba zvyknúť na iné sprevodovanie
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

V komentoch som pisal ze mam dalsie 2auta s ovela slabsimi motormi a aj tie maju snahu hned tahat.Toto akoby chvilu premyslalo ci ist alebo neist.Najlepsie by bolo najst niekoho stym istym autom motorom a porovnat.
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

sa ti nedostal cez zimu slanny sajrajt na tiahla radenia ? Mozno turci zle navliekli manzety ak tam nejake vobec su. Na rozchodenie odporucam fluidfilm. Alebo je problem mozno v kulise ak sa tam nieco pototo a mozno pokladas ruku na saltpaku. S tou hluchotou mozes tak akurat vystriekat cisticom na brzdy MAP senzor. Vacsina problemov na tych autach ma spolocneho menovatela a vola sa bosch...
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Solou to nebude lebo skoro celu zimu stoji auto v garazi a v takom pocasi cez zimu ani nebolo vonku.Blbo sa to radenie takto reklamuje ked sa to zasekne fakt len obcas.Technik ked sa prevezie tak samozrejme vtedy to neurobi.
Myslis ze moze byt spinavy map senzor ked sa auto takto sprava od novoty? Ja by tipoval skor chybny sotvare ale bolo by to fajn porovnat s inym tipom ci ten sa sprava normalne
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Aj na Citroen C4 Cactus som spozoroval nepríjemné pískanie pri asi 120km/h od bočných predných okien, keď fúkal dosť ostrý bočný vietor. Až zaľahli uši, veľmi nepríjemné. Šetrí sa všade, kde sa dá, všetko je optimalizované. A tak to potom aj vyzerá. Na starej Corolle som mohol ísť 160km/h a nič nepiskotalo.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

Asi budeme len trocha paranoidný a precitliveny z toho nového autíčka jazdí to krásne tak si to uzivajme a nehľadajme chyby viem že som to ja spôsobil dúfam že úplne zbytočne ale to už ukáže čas ďakujem za príspevky
esterhazy38
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.10.2009 21:29
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Tipo - jemne pískanie

Príspevok od používateľa esterhazy38 »

Čaute všetci, prosím vás netrepte nezmysli ,že piskot od okna ,od lanka rýchlostnej páky apod. jasne napísal pri 110 na šestke. Na 100% je to ložisko v prevodovke aj keď je to nové auto mne to robila nová corsa 2019 na šestke tiež pri 110 km.Myslim ze to bude tá ista prevodovka a vsetky sú naprd.

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných