Fiat Stilo 1.9 jtdm , 110kw - neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Ja neviem, prečo to neštartuje, ale ty už teraz vieš, načo existujú autoservisy.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Problém je tam že sa SVK stalo bojisko kde bojujú všade tam kde to má byť o pochopení a pomoci.Bojuje každý s každým,dobrej vôle niet.V živote nik nedal a nedá tému ako mu nejaký servis pomohol,ľudí totiž pozitívne veci vonkoncom nezaujímajú.V tej dobe ktorá sa všeobecne vníma ako zlá hrali ľudom ktorý si zaslúžili pre dobrý skutok v "Pozor zákruta !" Dnes nikto a nikoho nepochváli,a v žiadnej oblasti života.Kydať,zneisťovať,zosmiešňavať ...logicky vždy v anonymite
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Prakticky z istotou vieme že sa vec pokafrala po rozvodoch.Tieto veci majú ľahké aj rýchle riešenie,volá sa záznam kluka/vačka a dá okamžitú odpoveď na otázku či RJ vidí správne oba signály a aj voči sebe správne.Čiže sa dá priamo zistiť či sú kluka a vačka správne.No asi to správne nebude,pretože to aby RJ s palivom vôbec začala zaoberať je toto kľúčové.Vyzerá to asi tak....viď snímok.Narýchlo som nenašiel 1,9 Jtd ale je to obdoba a tak to vyzerá.Takže ak sa nemá robiť naslepo tak takto sa riešia podobné veci.Ale všetko toto je iba jedna z možností ktorá je pravdepodobná po rozvodoch.
[img]https://i.postimg.cc/zVDS6JKq/a.jpg[/img]
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných