Fiat Stilo Vibracie na volnobehu aj po vymene silentblokov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tape1
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.10.2018 08:01
Zdieľať na Facebook

Fiat Stilo Vibracie na volnobehu aj po vymene silentblokov

Príspevok od používateľa Tape1 »

Fiat Stilo SW 1.9 85kw 2003Zdravim.Mam problem ktory uz asi riesil kazdy no ja ho vyriesit zatial neviem uz som z toho zufali ide o to ze strasne vibruje volant sedacky duni to v aute ak sproste vymenil sa silent blok na previdovke aj spodny ten pri rozvodoch je udajne dobry trochu to pomohlo aoe nic moc vibracie citit aj na karoserii z vonku predok trasie na volnobehu v servise povedali ze vstreky alebo zotrvak to nebude tal ja uz neviem dakujem za kazdu radu
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

daj original silenbloky a mas pokoj,ak tam mas tie betonove,tvrde nepruziace polsko-cinske atrapy,budes strpat stale.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
Tape1
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.10.2018 08:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tape1 »

No su to origo ale ani nevypada ze sa nejako na nich prenasali nejake vibracie na forach som cital aj ze to moze byt aj vyfuk ked je na total pridrbany o kasnu na zadnych sedadlach ti az duni ale.neviem ci by vyfuj dokazal urobit take velke vibracie nemate s tym niekto skusenost?
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ved to hod na zdvihak a nastartuj,pajsrom zistis ci strpa motor-prevodovka,alebo vyfuk,aj ten vie riadne strpat,alebo kde a co to robi - tu to nezistis.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
berzerkertt
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 16.07.2008 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berzerkertt »

Origo myslis Fiat diel?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak je zdroj vibrácie ktorý tam nemá byť,môžete vymieńať silenty do súdneho dňa.Treba odstrániť zdroj
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Presne tak.Preco riesite stale dookola tie p..iny ako vyfuk,silent atd?Treba dat spravit riadne motor a nebude triast nic,ani bez silentblokov a bez vyfuku.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Presne tak.V treťom roku po kúpe auta som pri robení rozvodov zistil že je úplne odtrhnutý silent a len váha motora tlačila vrch "hrušky" k základni.Nemal som potuchy o celom pretože sa to nijako neprejavovalo ani na volnobehu ani v žiadnom režime.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

presne tak,vsetko su picoviny co povie iny,atrapa silntb.strpa ako aranina pica a mozes ho davat novy dokola,,,a ako najde zdroj strpania ked nie na zdvihaku a co ma kazdy dojebany hned motor ?? vyfuk nevie strpat ? - ajajaj.to je divne,ze si to napisal ty,ved odtrhnuty silenblok je 100x lepsi,ako betonovy,tvrdy,atrapovy - voci strpaniu.moze mat probl.okolo motora,to netvrdim,ale tieto veci co ste napisali obaja,su mi novinka.vôbec neviem ake zvuky to auto dava,v podstate ma to ani nezaujima,hlavne ze to viete vy.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných