Fiat Stilo - reštart rádia pri brzdení

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

x55
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 10.12.2015 10:16
Zdieľať na Facebook

Fiat Stilo - reštart rádia pri brzdení

Príspevok od používateľa x55 »

Zdravím, posledný týždeň som si všimol, že pri jazde hlavne v noci keď mám zapnuté svetlá a pri brzdení ak zasvietia brzdové svetlá mi napíše na rádiu no signal a svieti to tam kým nezhasnu brzdové svetlá, nerobí to vždy niekedy takto ako píšem reštartne rádio s no signal inokedy len stmavne obrazovku na rádiu po dobu stlačenia brzdového pedálu. Rádio tam dával predchádzajúci majiteľ nejaké 2DIN doteraz s ním problémy neboli. Jediné čo si spomínam čo som robil posledné je menil žiarovku v pravom brzdovom svetle, ale ci to začalo robiť problémy hneď po výmene neviem, celé svetle som ešte raz prekontroloval, problém som nenašiel.Nerobí to vždy niekedy je 30-40km kľud a inokedy po každom stlačení brzdy. Na aute mám namontované aj denné svietenie a ak som v noci zaparkoval auto do garáže a nechal svietiť denné svietenie a zabrzdil tak tam nebol žiadny problém. Nestretol sa niekto s niečím podobným, kde hľadať chybu?Ďakujem. Fiat Stilo.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No asi tam šecko s kostolným porádkem nebude ...Možeš mať niekde blbý kontakt na konektore alebo zlú kostru a prúd si potom hľadá cestu najmenšieho odporu . Asi by som pomeral napájanie samotného rádia potom napájanie antény ak tam je elektronická, a pomerať napatie na žiarovkách pri stlačenej brzde prechodové odpory na konektoroch . Treby zisitť že či to vypadne z dôvodu že sa zníži napájanie rádia alebo antény alebo clekovo vetva niektorá ktorá napája možno aj rádio aj je tam zavesený brzdový obvod.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných