Fiat Stilo - občas nezamkne DO

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

x55
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 10.12.2015 10:16
Zdieľať na Facebook

Fiat Stilo - občas nezamkne DO

Príspevok od používateľa x55 »

Zdravím, na jeseň kúpila priateľka fiat stilo, s tým že nám predávajúci povedal že sa občas može stať že jej nepojde zamknúť dialkovým tak že aby zamkla klúčom a potom aby skúsila další krát, a potom by to malo ísť, povedal že na 90% to bude zlou batériou v aute že má už cca 7-8 rokov,po kúpe sa jej to pár krát stalo že musela zamknúť klučom a potom to už išlo DO, tak sme to neriešili, až teraz keď sme objednali novú batériu a dali sme ju do auta pár dní bol úplný klud išlo zamykať DO, až včera keď nasnežilo(nevieme či to má vplyv) a odvtedy musí zamykať len klúčom DO nejde, ledka na DO pekne blikne no auto nezamkne, máme aj druhé DO, no to to isté, je možné že to druhé DO je zlé keďže odkedy to auto máme sme ho nepoužíli a ani sme s ním neskúsili zamknúť.DO je zvlášt od vystrelovacieho klúča.Vie niekto kde može byť problém, nestretol sa s tým niekto?DO je tam toto: https://www.autoomega.sk/?id_sek=119&id ... radenie=10 .Skúšal som zamykať aj tak že som chodil okolo celého auta a stláčal som zamykanie, takisto som to skúšal aj vnutrí po celom aute, no len blikala ledka na dialkovom a nič viac.Ďakujem, pekný deň.
x55
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 10.12.2015 10:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x55 »

Tak dnes som to popozeral, a náhodou to mám namontované tak že všetká kabeláž včetne poistiek od DO je v poistkovej skriny pod volantem, poistky boli okey, ale ak som pritlačil ten velký biely konektor viď foto: http://www.doplnkydoaut.sk/imgcache/c-i ... ne-302.jpg tak auto išlo v sekunde zamknúť DO, a zasa to ide normálne s tým že napr. raz za den to musím klúčom kvoli tomu že sa ten kontakt asi nejako uvolní, otázne je čo tam može byť?Ten kontakt keď som pritlačil tak som vobec necítil že by som ho zatlačil, takže tam je vôla minimálna, len ako ju odstrániť?
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných