Fiat Stilo 1,6 benzin

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vladoivana
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 26.07.2012 19:57
Zdieľať na Facebook

Fiat Stilo 1,6 benzin

Príspevok od používateľa vladoivana »

Mam problem s klesanim otavok. Auto bolo na pc nic neukazalo, bola vycistenena skrtiaca klapka a vycisteny snimac vahy vzduchu. Chvilu bol pokoj cca 3 tyzdne a zacalo to opät. Otacky po zahriati motora klesaju, len na volnobeh. Motor obcas zdochne, nastartujem a ide v poriadku kym nedojdem na krizovatku. Za rady vopred dakujem
tuninka
Príspevky: 854
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

No tak tu sa tazko radi od pocitaca... skus kuknut, popripade ak sa dlho nemenili, tak vymenit sviecky, popripade indukcne cievky prehodit medzi sebou, alebo vymenit, ak mas tu moznost, potom to moze byt aj palivovy filter, alebo vzduchovy filter.... ak Stilo vypisuje aj vseliake divoke hlasky na displeji, tak to moze byt aj dosluhujuca riadiaca jednotka, alebo len auto ma tremu z krozovatiek.
Ake ma auto otacky na volnobeh pri zahriatom motore?
vladoivana
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 26.07.2012 19:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladoivana »

800/400, 800/600, 800/0 lietaju
tuninka
Príspevky: 854
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Tazko radit.... ale okrem toho co som pisal predtym, moze to byt este aj vadny niektory snimac.... mozno lambda, mozno snimac polohy klukovky, alebo vacky.... alebo snimac teploty chladiacej kvapaliny, knock senzor.... aj ked diagnostika nic nenajde.... kontrolka oranzova motora svieti, ci nie? Ked ides v otackach, tak motor ide pekne, ci obcas vynecha, alebo kopne? Vykon sa nestraca?
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Ecuscan diagnostika na Fiat 50e plus pár eur za kábel. Predpokladám že na Fiat clube nájdeš niekoho kto by ti to pripojil a máš jasnú odpoved.... Že si váhu vyčistil nič neznamená. Rovnako klapka, je tam snímač polohy... Proste elektronika je super vec na riadenie motora ale aj super hovadina na hľadanie chýb. Za mňa pripojiť na scan a popozerať parametre.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Riesenie: najst niekoho kto vie co robi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní