Fiat Punto 1.4GT (GT2) ide len po 3000 otačky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

HIISS
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.01.2009 20:24
Zdieľať na Facebook

Fiat Punto 1.4GT (GT2) ide len po 3000 otačky

Príspevok od používateľa HIISS »

Caute,mam Fiat Punto 1.4 GT (GT2),a je s nim taky problem ze ak auto bezi na volnobehu a pridam plyn-drzim ho, tak dokazem ho vytocit len po 3000 otač. a akonahle ich dosiahne tak klesnu na 2000 otačky a zas idu po 3000 otačky.,za jazdy ho dokazem rozbehnut po 40km/h a s autom hned zacne cukat-skakat. Stretol sa niekto s takymto problemom alebo vie definovat o co moze ist?
Krokovy motorcek(Volnobezny snimac) -Skusal som ho vypojit,tak na volnobehu sli otacky kludne vytocit kolko som chcel,pri jazde kludne som siel aj 120km/h,avsak tah auta bol slabsi nie taky ako kedysi.Vymenil som ho za novy ale rozdiel ziadny.
Vaha vzduchu-ak som odpojil ju tak auto nastartovalo ale ihned zdochlo,takze zrejme bude v poriadku.
Rozvody su nastavene podla schemy,cize Piest hornej urvati mam nastavenu jeho rysku na 0,vačka jej vyčnelok-ryska je nastavena zarovno so znackou kritu rozvodov(po vytiahnuti toho maleho plastu),a snimac fazy vstreku(modre policko je v strede)
Skusal som autobateriu odpojit na dlhsie ci nenastane tzv. Reset ale nepomohlo.
Pozrel som hadice ci neni nejaky unik,na diagnostiku som sa nemal moznost napojit zatial.
Dalej zmerany tlak paliva pocas chodu auta,dava 3bar,cize malo by to byt ok

Ak ma niekto nejaku radu,ci sa s tym stretol poprosim odpoved sem alebo najlepsie na FB Erik Palenčár vdaka
jojtik
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 02.03.2011 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojtik »

Môže byť problém s KAT (vysypaný).
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných