Fiat Grande Punto 1.9JTD 96KW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mám rad výkonné auto, ale taký motor do Punta? Osobne by som zvolil radšej väčšie auto, respektíve iný motor do Punta.
Príde mi to ako ho-va-dina, lebo s prdochom typu Punto nikto nebude brázdiť dlhé štreky kde by ten výkon využil, ale sa skôr bude točiť okolo komína a tam je 96kW k ničomu
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ale zas až tak moc malé auto to nieje a ak ide niekto na spotrebu tak ho od nafty ťažko odhovoriť.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Pokial je bez dpf (prve rocniky) smelo do toho.
Vozitko je fajn, len na dlhsie trasy je to taky kostitras... predpokladam vybavu sport (3dv) vzadu je vsak miesta dost no sediet tam je ako na trestnej lavici. Mensi kufor, problemy s elektronikou RJ, klimatornik (motorceky ventilacie), klimakompresor, vysuchane bocnice sport.sedaciek,vysuchany volant s riadicou pak., zadne loziska, dlhy interval vymeni oleja (30.000 2r... objem 2.9 litra oleja), kolesa 17ky dost uskakane na nase cesty a tvrde, no vyzeraju pekne a dobre drzia v zakrute. Trosku ta bude stvat horsi vyhlad cez A stlpik...
Inak auto odporucam mame ho v rodine a jazdil som ho. Este obcas aj jazdim ked je natankovane. :d :D
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

mne sa tiez pacilo.miesta je dost v pomere ze sa jedna na vonok o male auto a jazdne vlastnosti super.a taky motor je dost silny v tom aute aj bez cipu.no ked ho tam hodis bude to raketoplan.a vyblaznit sa na nom da paradne podobne jak na miniku.na moj styl mensi kufor .dobre vozenie ale ak budes robit dlhe trasy radsej by som pozrel nieco vacsie.ja som ho mal pocas mojej 2rocnej doby bez poruchy.celkovo..mne sa pacilo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných