1 028 243
inzerátov
Pridať inzerát

Fiat Grande Punto 1.9JTD 96KW

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Fiat fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
lacikalaslo
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 19 január 2014
Nabehané: 0 min
Predmet: Fiat Grande Punto 1.9JTD 96KW PríspevokZaslal: 23.09.2017 16:09   
Zdravim ma niekdo skusenosti grande puntom stym tom motorom 1.9JTD 96 kw.dakujem za normalne od povede.uvazujem nad kupou.
Citovať
ivko1
Legenda - Ford T (527)
Založený: 02 august 2006
PríspevokZaslal: 23.09.2017 18:32   
Mám rad výkonné auto, ale taký motor do Punta? Osobne by som zvolil radšej väčšie auto, respektíve iný motor do Punta.
Príde mi to ako ho-va-dina, lebo s prdochom typu Punto nikto nebude brázdiť dlhé štreky kde by ten výkon využil, ale sa skôr bude točiť okolo komína a tam je 96kW k ničomu
Citovať
VLADY
Vážený člen - Gallardo (214)
Založený: 11 september 2007
PríspevokZaslal: 23.09.2017 21:34   
Ale zas až tak moc malé auto to nieje a ak ide niekto na spotrebu tak ho od nafty ťažko odhovoriť.
Povedomá tvár - Favorito (34)
Založený: 18 september 2012
PríspevokZaslal: 23.09.2017 22:37   
Pokial je bez dpf (prve rocniky) smelo do toho.
Vozitko je fajn, len na dlhsie trasy je to taky kostitras... predpokladam vybavu sport (3dv) vzadu je vsak miesta dost no sediet tam je ako na trestnej lavici. Mensi kufor, problemy s elektronikou RJ, klimatornik (motorceky ventilacie), klimakompresor, vysuchane bocnice sport.sedaciek,vysuchany volant s riadicou pak., zadne loziska, dlhy interval vymeni oleja (30.000 2r... objem 2.9 litra oleja), kolesa 17ky dost uskakane na nase cesty a tvrde, no vyzeraju pekne a dobre drzia v zakrute. Trosku ta bude stvat horsi vyhlad cez A stlpik...
Inak auto odporucam mame ho v rodine a jazdil som ho. Este obcas aj jazdim ked je natankovane.
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (109)
Založený: 28 november 2014
PríspevokZaslal: 24.09.2017 09:17   
mne sa tiez pacilo.miesta je dost v pomere ze sa jedna na vonok o male auto a jazdne vlastnosti super.a taky motor je dost silny v tom aute aj bez cipu.no ked ho tam hodis bude to raketoplan.a vyblaznit sa na nom da paradne podobne jak na miniku.na moj styl mensi kufor .dobre vozenie ale ak budes robit dlhe trasy radsej by som pozrel nieco vacsie.ja som ho mal pocas mojej 2rocnej doby bez poruchy.celkovo..mne sa pacilo.
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Fiat fórum