Fiat Grande Punto - padajú otáčky , neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

monro
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.03.2017 15:21
Zdieľať na Facebook

Fiat Grande Punto - padajú otáčky , neštartuje

Príspevok od používateľa monro »

Dobrý deň mám problém s autom naštartoval som padli otáčky na 3 krát som ho naštartoval vypisovalo chybu motora ( check engine) svietila žltá kontrolka tak som sa objednal na diagnostiku v to ráno keď som mal ísť auto naštartovalo bez problémov kontrolka nesvietila na diagnostiku som nešiel načo aj tak bi bič nezistil keď kontrolka nesvietila na druhý deň auto už ani nenaštartuje padajú otáčky teda naštartuje ale otáčky spadnú na plyn nereaguje auto zdochne akurát ventilátor ide ešte cca pol minúty ako auto zdochne vie mi niejkto pomôcť ??? ďakujem. ( vodu v chladiči mám, olej mám nedávno cca mesiac menený)
george2.5
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 13.06.2010 17:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa george2.5 »

Dobrý deň, na diagnostiku môžte ísť aj keď "už kontrolka nesvieti", keďže chyba je uložená v pamäti RJ.
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Ano pomoze ti diagnostika.Chyba bude isto zapisana a ci ti svieti check engine,alebo nie odhali sa problem diagnostikou.
monro
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.03.2017 15:21
Zdieľať na Facebook

Hmm

Príspevok od používateľa monro »

Už jedine ak ho odtiahnem.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

diagnostika sa da doniest k autu, za uvod by sa zisla minimalne motorizacia :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
monro
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.03.2017 15:21
Zdieľať na Facebook

Fiat Grande Punto padajú otáčky,neštartuje

Príspevok od používateľa monro »

Pardón 1,2 benzín r.v.2006 dá sa doniesť len či sa nájde ochotný človek ktorý príde kôly tomu :-P
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

aby to nebola dvojita robota, ze niekoho zaplatis s diagnostikou a aj tak odtah do servisu, ja by som na tvojom mieste volil radsej rovno ten odtah a diagnostiku a opravu v servise...
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných