Fiat Croma - service coupon expired

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dude88
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.03.2008 13:27
Zdieľať na Facebook

Fiat Croma - service coupon expired

Príspevok od používateľa dude88 »

Dobrý deň,neviete niekto čo to znamená?Podľa mňa vypršal interval kontroly v servise a mal by som ho navštíviť a oni mi to vymažú.Ale neviem,či to nie je niečo iné.A ak mám pravdu,nedá sa to zmazať bez návštevy servisu?Napr. na citroenoch sa to dalo.Ďakujem-
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

Pokiaľ Ti ukazuje na dipleji aj taky kľuč tak to znamena že treba navštivit servis, samozrejme kašli na to.....po par kilometroch alebo dnoch ti to zmizne.....ja som to mal pred mesiacom a prestalo to....
bbraptor
Príspevky: 255
Dátum registrácie: 07.02.2008 09:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbraptor »

mne to teda na aute nezmizlo samovolne...ale za 10 eciek ti to vymazanie hlasky urobia v servise,samozrejme nie v autorizovanom...
alpiners2
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 02.10.2006 22:19
Bydlisko: Rimavská Sobota
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alpiners2 »

nepochopím ľudí čo si kúpia nové auto a potom majú problém dať 10-20 eur za diagnostiku a budú radšej špekulovať ako beta s p...u ! :41c2:
dude88
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.03.2008 13:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dude88 »

alpiners2 napísal:nepochopím ľudí čo si kúpia nové auto a potom majú problém dať 10-20 eur za diagnostiku a budú radšej špekulovať ako beta s p...u ! :41c2:

Ja nevravím,že nemám 20 € na diagnostiku,len sa pýtam,či niekto nevie čo to znamená,resp. či,to čo si myslím ja je správne.Lebo ak áno,tak v žiadnom prípade do autorizovaného servisu nepôjdem vycashovat niekoho len pre môj dobrý pocit.(že ten kľúćik ćo mi tam svieti nemá vplyv na automobil,proste ak je to len kvázi nejaká pripomienka,že čas na servis alebo v tom zmysle).
radek66
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 12.10.2008 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radek66 »

Ano znamena to servisny interval vyprsal,je to nastavene na 30000 km,alebo rok a zace to blikat vtedy co nastane skor. Vymazu ti to vo Fiate alebo hoci kde v servise... :4012: ,ked niekto nenajazdi do roka 30000 km a nechce menit trebars este olej tak v pohode jazdi..Tato hlaska nieje ako zavada je to len informacia o servisnom intervale a zobrazuje sa len pri prvom otoceni kluca...
:zg282:
radek66
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 12.10.2008 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radek66 »

lakinooo napísal:A nenapadlo ta, ze ked si niekam das vymenit olej, tak ti to tam potom vymazu?
jj aj tak sa da :28b7:
dude88
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.03.2008 13:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dude88 »

lakinooo napísal:A nenapadlo ta, ze ked si niekam das vymenit olej, tak ti to tam potom vymazu?

A teba nenapadlo,ze olej som uz menil a hlaska sa rozsvietila po asi 500 km?Milujem mudrlantov...
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

bbraptor napísal:mne to teda na aute nezmizlo samovolne...ale za 10 eciek ti to vymazanie hlasky urobia v servise,samozrejme nie v autorizovanom...
....toto je presná odpoveď....tiež mi to ukazuje, od kúpy som aj mal auto na diagnostike kvôli údajom ale zabudli nastaviť nový interval, tak jazdím s tým, nemá to iný zmysel len upozorniť na povinný servisný interval....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak sú ostatní mudrlaniti čo je potom ten, ktorý sa nevráti do servisu kde mu to robili, aby mu to láskavo aj vymazali? :41c2:

A že nenapíše všetko hneď do prvej otázky už ani nekomentujem...
dude88
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.03.2008 13:27
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa dude88 »

cicmanec napísal:Ak sú ostatní mudrlaniti čo je potom ten, ktorý sa nevráti do servisu kde mu to robili, aby mu to láskavo aj vymazali? :41c2:

A že nenapíše všetko hneď do prvej otázky už ani nekomentujem...
to


Hah,pozri ja som otazku polozil presne,jasne a vystizne.a olej som menil sam.
uz som si to dal vymazat,dokonca zadarmo,dakujem za rady a pekny den.
dude88
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.03.2008 13:27
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa dude88 »

lakinooo napísal:
dude88 napísal: uz som si to dal vymazat,dokonca zadarmo,dakujem za rady a pekny den.
Gratulujeme!!
Dakujem!!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa cicmanec »

dude88 napísal:ja som otazku polozil presne,jasne a vystizne
No keď myslíš... :41c2:
dude88
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.03.2008 13:27
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa dude88 »

cicmanec napísal:
dude88 napísal:ja som otazku polozil presne,jasne a vystizne
No keď myslíš... :41c2:

service coupon expired - nevie niekto co to znamena?? --Ako jasnejsie chces mat polozenu otazku?ale ved mas vyse 7000 prispevkov,tak musis byt mudrejsi,prepac,ze som si dovolil oponovat.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak si myslíš, že múdrosť sa meria podľa počtu príspevkov tak ti nebudem oponovať... :d :D

Ja by som ale ku kritériám ešte zaradil napr. presnú formuláciu otázky vrátane všetkých info čo bolo na aute robené príp. schopnosť priznať si chybu...[/img]

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných