1 040 750
inzerátov
Pridať inzerát

Fiat Bravo 1,9 - plynový pedál

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Fiat fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
petergk4
Založený: 01 apríl 2010
Nabehané: 5 hod 56 min
Predmet: Fiat Bravo 1,9 - plynový pedál PríspevokZaslal: 20.07.2018 10:22   
Zdravím, pred nedávnom mi na aute vyskočila kontrolka motora a chyba bola P2135 - Snímač plynového pedálu,potenciometer...Tak som kúpil použitý pedál na skúšku no dnes mi chyba vyskočila zase...Po prejdení pár km a nejakých naštartovaniach kontrolka zhasla a auto ide normálne no počítam s tým, že sa to zase objaví keďže sa to tak zopakovalo už niekoľko krát. Nemá s tým niekto nejakú skúsenosť alebo radu ako sa toho zbaviť? Neviem či by pomohol úplne nový pedál a nechcem nejako dávať cca 120€ za pedál a problém bude stále... Ďakujem
Fiat Bravo II 1,9 88kw 2008
Citovať
Janota Rudo
Nová tvár - Trabanto (4)
Založený: 04 apríl 2011
Nabehané: 1 dní 18 hod 8 min
PríspevokZaslal: 20.07.2018 12:59   
Neviem ako je to riešené u teba ale ja som mal Peugeot 306 kombi HDI ten elektronický pedál umiestnený na motore a spojený lanovodom k pedálu.Pri otrasoch motora mi občas vyhodilo chybu ale auto išlo stále normálne.Tak som sa po určitej dobe na to vykašľal a chybu iba vymazal pri servise.Moj mechanik to na inom aute aj vymenil za nové ale po určitej dobe to robilo zasa...
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Fiat fórum