Fiat Barchetta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jojooo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.09.2019 20:59
Zdieľať na Facebook

Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa jojooo »

Nazdar ľudia

Chcem auto na leto na víkend, takú malú jašenicu a padla mi do oka Barchetta. Máte s tým niekto skúsenosti? Môj typ, je ročník 1998. Zaujíma ma hlavne spoľahlivosť nechcem, aby ma to nechalo niekde pri krajnici.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa ivko1 »

Spolahlivosť taká aký je stav vzhladom na vek...
Je to 25 ročné auto
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa oco13 »

Je to fiat - kým bežný fiat z roku 98 (Tipo) stojí 4 stovky, tak poslednú Barchetu som videl za 4 tisícky - technika je zhodná s tým Tipom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Záleží odkiaľ je.
Inak, hrdza,hrdza...a ešte raz, hrdza
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

Talianske auto je každé na víkendy - budeš pod tým tráviť víkendy v garáži. Mal som Fiaty aj Alfu a z Talianska by som si kúpil už len Ferrari, Lambo alebo Pagani.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Doporučujem Miatu...MX5 je velmi podobná,veľmi šantivá a navyše veľmi spolahlivá.Korózia poplatná starostlivosti majiteľa,servisujem dve v nádhernom stave.Má to jeden problém...nik kto to v takom stave nepredá za žiadnu cenu.Je to doslova pre radosť
metamor
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa metamor »

zohnat v miatu v dobrom stave v SR bude umenie a priamo umerne tomu bude zodpovedat cena no stale plati ze dobre kusy sa nepredavaju. Ludia uz niesu tak hlupy ako kedysi ked vozili do srotu dobre auta lebo dostali 2000€. Uz teraz je tych aut ako safranu a dost ich jazdi okruhy cize cim dalej menej a menej... Nieco ako s E30... Fiata mas na zaklade punta 1. generacie. Jednoduche auto a najpokrovejsie co tam je tak su variatory na vackach :) Pozitok z jazdy rezanie zakruty a jazdu bokom by som tam nehladal.Inac zalezi co si kupis v akom stave podla toho ti to bude robit bud radost alebo stat na zdvihaku... Ako pri kazdej inej znacke... Este mas alternativu CRX del sol ale toho je tiez ako safranu...
gsxrr
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 26.10.2008 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa gsxrr »

Určite treba zháňať mazdu mx5, sám ju vlastním a je to skvelé auto, ktoré ti dá kopec zážitkov za neveľké peniaze.A keď, tak by som obzeral aj ponuky v poľsku, tam skôr zoženieš niečo také a prípadne aj barchettu ak na nej trváš.
jojooo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.09.2019 20:59
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa jojooo »

Nazdar chalani

Veľmi vám ďakujem za rady a názory. Čo sa týka mx5, mal som o ňu záujem, ale nájsť ju v dobrom stave za rozumnú cenu, je malý zázrak. Preto som sa začal pokutovať, po Barchette. Tá má zaujímavý dizajn a celkovo jednoduché auto, za peniaze ktoré som ochotný dať, na koľko to fakt bude len na víkend a sem tam práci. Tiež som rozmýšľal, nad Z3 1.9 benzín. BMW by malo byť 6 valec, to chápem, ale financie vravia niečo iné. Čiže som dostal ponuku, na spomenutú Z3 čiže, momentálne sa rozhodujem.
jojooo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.09.2019 20:59
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa jojooo »

Nazdar chalani

Veľmi vám ďakujem za rady a názory. Čo sa týka mx5, mal som o ňu záujem, ale nájsť ju v dobrom stave za rozumnú cenu, je malý zázrak. Preto som sa začal pokutovať, po Barchette. Tá má zaujímavý dizajn a celkovo jednoduché auto, za peniaze ktoré som ochotný dať, na koľko to fakt bude len na víkend a sem tam práci. Tiež som rozmýšľal, nad Z3 1.9 benzín. BMW by malo byť 6 valec, to chápem, ale financie vravia niečo iné. Čiže som dostal ponuku, na spomenutú Z3 čiže, momentálne sa rozhodujem.
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa martincichy »

Oplati sa porozmyslat este nad jednym autom - volvo C70 v otvorenej verzii. Aj prva generacia je vyborna.
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa leonNL »

A co tak SLK prvej generacie, 230 kompressor?
Zadny nahon, 1300kg, takmer 200 koni, 0-100 6,5s. A, pevna plechova strecha.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To všetko dokopy na Miatu nemá a ani sa na takú motokárovú hravosť nepriblíži.Auto je presne ako motokára,bezprostredné a dravé,lahučká a výkonná hračka.A ešte jedna vec ju robí jedinečnou,servisná ľahkosť.Neviem dotupnosť,ale za poslednú dobu sa ich u nás v meste namnožilo,vidieť ich často.Niekde to zohnať museli,zrejme dovoz.Niečo s čím jazdí celá rodina na poradovník každý víkend sa nepredáva,napriek tomu sa kdesi berú.No ak niečo chcem,budem to hľadať pokojne aj rok,ale zoženiem určite.
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Barchetta

Príspevok od používateľa easyridersvk »

neni to vyslovene zle ale je tam par ale a par ALE :D
ako fiaty berie len seleniu inac mechanizmus casovania ventilov prdne. v meste na 1 alebo 2 uz na 2ke to ma otacky v pivnici pri 50tke. karosarske diely to je tragedia. nahodou tuknete predok tak ten horny diel ide spod okna medzi svetla spat pod okno na druhej strane....ten uz nezozeniete alebo ak aj ano tak drahe ako cert. mozno MOZNO nejaky aftermaket . je k tomu aj hardtop pomaly v polovici cene auta z druhej ruky, tiez je to rarita. inac pohoda auto. pockajte kym prejde sezona v zime maju lepsie ceny :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných