Fiat 500x 1,4 multiair

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

alexa101
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.11.2017 20:31
Zdieľať na Facebook

Fiat 500x 1,4 multiair

Príspevok od používateľa alexa101 »

Dobrý večer prajem,
chcela by som Vás poprosiť či máte niekto reálne skúsenosti s Fiatom 500x 1,4 multiair, aj iné postrehy. Chcem si kúpiť toto auto, lebo sa mi páči, používať to budem hlavne na vozenie dcerky do školy, na nákupy. Cez víkend na výlety, na nákupy a tak. Auto budeme kupovať nové, alebo maximálne ročné.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ak budes kupovat nove , tak to tu neries mas nan zaruku a je predsa nove otom ti nikto konkretne nic nenapise ,ak nan mas tak neries , u mna je to predrazena imidzovka ale ak financie nehraju rolu preco nie ?
alexa101
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.11.2017 20:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alexa101 »

ďakujem za odpoveď, ale prečo by som tu nemohla riešiť kúpu nového alebo ročného auta? Ja som sa pýtala na skúsenosti, a či je to imidžovka to je dobre, nie som šedý priemer.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

braga napísal:Ak budes kupovat nove , tak to tu neries mas nan zaruku a je predsa nove otom ti nikto konkretne nic nenapise ,ak nan mas tak neries , u mna je to predrazena imidzovka ale ak financie nehraju rolu preco nie ?
PríspevokZaslal: 30 november 2017 07:36
Ja len k tej záruke - kúpiš dačo čo je prepadák len zato lebo záruka dva roky? a čo potom po skončení záruky, to vyhodíš a kúpiš nové ? Možno tak mobil za 2-3 stovky ale isto nie auto. Sorry nedalo mi nereagovať aj keď som nepomohol ohladom výberu auta.

Skúsil by som navštíviť priamo FIAT forum tam bude viac relevantných info najskorej. Ja poznám jedného majiteľa takého auta a na nič sa nesťažoval len bežný servis a spotrebák majú to cca 4 roky.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Jazdim na Fiat 595 Abarth.
Je to v podstate 500ka mala len trosku upravena.

Nemame ju dlho, no za ten cas som zistil jednu podstatnu vec. Jediny poriadny servis kde sa vyznaju, poradia, nezderu z kože a netipuju je v Dun.Strede... (navstivil som takmer vsetky servisy fiat na zapade SVK) neviem hodnotit stred a vychod. Ale co som videl tak v tej Dunajskej mali fiaty aj s spz z cychodu slovrnska a vsetci si to tam len chvalia.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

alexa poznam jedno auto co ma znama tak isto jazdi asi len z detmi do skolky a do obchodu ma ju od nova a po 5 rokoch ma naj. 20 tis. km preto som pisal ze ked kupujes nove a paci sa ti tak tu na fore sa nic nedozvies lebo aj ked je to Fiat tak do tolko naj. km by sa hadam posrat nemalo nic
lubo2008
Príspevky: 474
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo2008 »

Fiat 500 je pekny retroautomobil. Fiat 500x je prezleceny jeep renegade a su obe rovnako hnusne. Technicku spolahlivost sa teraz nedozvies nakolko su to mlade auta.
Pozrel by som este opel grandland,vw t roc,seat arona,hyundai tucson,audi q2.
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

alexa101 napísal:ďakujem za odpoveď, ale prečo by som tu nemohla riešiť kúpu nového alebo ročného auta? Ja som sa pýtala na skúsenosti, a či je to imidžovka to je dobre, nie som šedý priemer.
.imidzovka.....fiat a imidzovka...nafuknuta zaba
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

do toho auta patrí jednoduchý motor Fire, spoľahlivý,nezničiteľný, overený,osvedčený.... výstrelkom typu multiair je rozumnejšie sa vyhnúť.... 500 som nikdy neskúšal ale pre vozenie detí by som doporučoval skor niečo s dobrým nastupovaním vystupovaním... mám punto, myslím že Panda by bola asi lepšia. Ale neskúšal som 500vku... všetko zle myslel som že ide o obyč. 500.....
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

motor je tjet ale specialnou elektro-hydraulickou variabilitou sacich ventilov vo velkom uhlovom rozsahu, iste bude robit super spotreby, bude robit dobre vykony, bude to pruzne, bude to linearneho priebehu vsetko pekne, toho je ten agregat naozaj schopny...

https://www.youtube.com/watch?v=Td9Gz_h7Qpg

ktosi raz povedal, ide do toho kabel, bude to pruser !
skor ci neskor, raz opyta servis, potom bude otazka kam s tym ? dneska fiat obecny mechnik vidi v dielni tak casto jak vianoce aj to ne hento!, ked nepocitame autorizak v DS, kde to valia od madarska po cechy a od zapadu po vychod, ovsem tiez tam maju na 10 ducata jeden osobak lol

tymto akoze klonom 500 co nemaju z 500 nic spolocne :41c2: , sa nevyjadrujem, neni to moja salka kavy, ani krabica od bot 500 L, ani vsetky ostatne prezlecene jeepy, dodge a co ja viem co...akceptujem zakladne 500 ako podarene retro ! akceptujem tipo ako rozumne vozidlo, akceptujem punto, akceptujem pandu aj 124ku/mazdu ?? lol/, tymto by to mohli uzavret a spravit radsej vacsi sedan/kombik na sposob cromy, proste strednu triedu, toto im chyba !
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

hjundai napísal:do toho auta patrí jednoduchý motor Fire, spoľahlivý,nezničiteľný, overený,osvedčený.... výstrelkom typu multiair je rozumnejšie sa vyhnúť.... 500 som nikdy neskúšal ale pre vozenie detí by som doporučoval skor niečo s dobrým nastupovaním vystupovaním... mám punto, myslím že Panda by bola asi lepšia. Ale neskúšal som 500vku... všetko zle myslel som že ide o obyč. 500.....
myslel si si, ale nejde....stačí preto irelevantný príspevok zmazať :)
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Pani Alexa101:
akĂş si prosĂ­te farbu: bielu, striebornĂş alebo sivĂş metalĂ­zu?
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
alexa101
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.11.2017 20:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alexa101 »

Makro, srandičky ? Tvojej ponuke sme nič nešli.
Auto sme si boli dnes zobrať, takže smola.
ďakujem Vám za rozumné príspevky,pekný deň prajem.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

markoimportauto napísal:Pani Alexa101:
akú si prosíte farbu: bielu, striebornú alebo sivú metalízu?
- aj tvoj.... Po hlbkovej analyze :d :D
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

alexa101 napísal:Makro, srandičky ? Tvojej ponuke sme nič nešli.
Auto sme si boli dnes zobrať, takže smola.
ďakujem Vám za rozumné príspevky,pekný deň prajem.
Nie, žiadne srandičky. Také farby mi totiž zrovna môj zahr. obch. partner ponúkol...
Naposledy upravil/-a markoimportauto v 01.12.2017 19:07, upravené celkom 1 krát.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných