fenomenalne fantasticky rozbor motorov 1.9dci Renaultu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

fenomenalne fantasticky rozbor motorov 1.9dci Renaultu

Príspevok od používateľa mp3turbo »

http://rnews.cz/technika-1-9dci-ocima-z ... -majitele/


chlapci klobuk stokrat dole a hore, nikdy v zivote som nikoho nevidel takto popisat temu

Medailu hentym chlapcom !!!
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ten članok len potvrdzuje aká je doležitá PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA

:4012:

To znamená VYMENIŤ danú sučiastku po skončení doby jej životnosti , aj keď sa može zdať, že jej funkčnosť nie je nijak znížená..
/predpísané motohodiny/ samozrejme,že to stojí nejaké peniaze

ako napr. u lietadiel

Napr. pri stihačkach je pomer na 1 hodinu letu 40 hodin udržby , :28b7:

v takom pripade zlyhanie niektorého zo systemov je prakticky vylúčené...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ľubo to chce aj tri klobúky dole.Viem veľmi dobre koľko dní práce je dať dokopy tému toho rozsahu,urobil som ich čo sa týka hlavných typov Tdi Hdi Dci.Tdi tu jednu dobu viselo,po zapojení na FCD som ho stiahol.Ale vypracované mám i Dci a Hdi ktoré už takto na fórum nikdy nezavesím.Je iba obdivuhodné že niekto si toľko práce dal.Asi do polovice tej témy som písal príspevok v zmysle porovnanie Dci - Tdi bod za bodom a má to dĺžku ako hrom až som sa naľakal že som iba v polovici a dal so si pauzu a pozrel nové príspevky.Jeden ma tak nasr...že som celú tému zrušil z jedinou myšlienkou v tej zlosti...nech si vyserú oko,toto je drbnutý národ a písať tu čokoľvek je hlúposť.Nech si každý poradí ako vie.Ale potreba pochváliť tých chalanov ma prinútila aspoň vyjadriť súhlas.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných