Felicia - zvaranie vyfuku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jancho25
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.07.2010 10:19
Zdieľať na Facebook

Felicia - zvaranie vyfuku

Príspevok od používateľa jancho25 »

Zdravím, pred pár dňami sa mi na mojej Felicii 1,3 utrhol zvar v strednej časti výfuku a ten teraz visí o pár centimetrov nižšie, vydáva to nepekné zvuky a vyzerá to nebezpečne. Neviete, kde by som si to mohol nechať lacno spraviť v BA a okolí?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

boa cely stredovy diel stoji novy 19 eur..

co chces dat zvarat?alebo ked uz, tak co je lacne?vymena vyfuku je na zdvihaku otazka cca 15 minut..cana prace je cca 10 eur..

ak Ti to niekto bude mat chut zvarat, tak urcite minimalne za 20 eur, lebo stary prehrdzaveny plech proste nevyrobis nanovo..len lepis ako lastovicka...

neries hluposti a kup si novy tlmic a mas zase pokoj nadlho.. :4012:
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

hmm, u mňa na východe je zváranie výfuku za 10 eur
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: Felicia - zvaranie vyfuku

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

jancho25 napísal:Zdravím, pred pár dňami sa mi na mojej Felicii 1,3 utrhol zvar v strednej časti výfuku a ten teraz visí o pár centimetrov nižšie, vydáva to nepekné zvuky a vyzerá to nebezpečne. Neviete, kde by som si to mohol nechať lacno spraviť v BA a okolí?
Kup si novy vyfuk stredna cast. Nema to vyznam davat zvarat.

Dnes to das zavarit cca za 20 E. A o mesiac ti to praskne za zvaranim miestom. A si zas na zaciatku.

Chod do firmy ABXvyfuky na Prievozskej ulici a tam ti to oprava na pockanie. Bud zavaria alebo vymenia. :41c2: :41c2:

LINK: http://www.abxvyfuky.sk/
zz88
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.08.2009 20:51
Zdieľať na Facebook

Re: Felicia - zvaranie vyfuku

Príspevok od používateľa zz88 »

PROCHY603 napísal:
jancho25 napísal:Zdravím, pred pár dňami sa mi na mojej Felicii 1,3 utrhol zvar v strednej časti výfuku a ten teraz visí o pár centimetrov nižšie, vydáva to nepekné zvuky a vyzerá to nebezpečne. Neviete, kde by som si to mohol nechať lacno spraviť v BA a okolí?
Kup si novy vyfuk stredna cast. Nema to vyznam davat zvarat.

Dnes to das zavarit cca za 20 E. A o mesiac ti to praskne za zvaranim miestom. A si zas na zaciatku.

Chod do firmy ABXvyfuky na Prievozskej ulici a tam ti to oprava na pockanie. Bud zavaria alebo vymenia. :41c2: :41c2:

LINK: http://www.abxvyfuky.sk/
:4090: :4090: :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 83 neregistrovaných