Feedback k novej verzii fóra

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: niner, mhlavaty, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
admin
Site Admin
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Feedback k novej verzii fóra

Príspevok od používateľa admin »

Vážení používatelia,

naše Fórum na Autobazar.EU sme z bezpečnostných dôvodov aktualizovali na novšiu verziu. Táto aktualizácia bola nevyhnutná. Vzhľadom na to, že ide o kompletný upgrade, chceme vás požiadať o vašu spätnú väzbu k novej verzií.

Pre tento účel sme založili novú tému “Feedback k novej verzií fóra”. Prosím, prípadné nefunkčnosti, vaše postrehy a zlepšenia napíšte práve do tohto nového vlákna, kde si ich budeme môcť jednoducho prečítať. Veríme, že tento krok prispeje k vašej spokojnosti, a aby ste mohli aj naďalej využívať naše fórum v pôvodnom, prípadne ešte väčšom komforte ako doteraz.

Váš tím Autobazar.EU
mp3turbo
expert: TDI
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Feedback k novej verzií fóra

Príspevok od používateľa mp3turbo »

katastroficky na houno. Otazke patchovania a update samozrejme rozumieme, ale ten novy vzhlad fora, "100%" velke pismo atd je uplny zgrc. V krcme by som to daleko jadernejšie vyjadril.

Nesedia pomery velkosti pismen, samozrejme si vieme v browseri zmensit / zvacsit pismenka, ale nepasuje to cele dohromady. Povodna verzia bola uplne vyvazena, krasne uhladena co sa tohoto tyka.

Okrem ineho nefunguje login z tej hlavnej casti uvodnej stranky, musim kliknut vpravo hore na "Prihlasenie" - to je v pohode, je to len kozmeticka vec, len sa cudujem preco.

edit viewtopic.php?f=71&t=79052&start=30
Lubo Zimovcak uz papuloval a ja ho podporujem.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
minac
Dátum registrácie: 17.05.2010 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minac »

Pripájam sa k ostatným - tak ako všetky zmeny, ktoré tu kedy za tie roky prebehli,

CELÉ NA JEDNO VEĽKÉ SMRADĽAVÉ ZATOČENÉ!!!
Obrázok

- Čo ma bezpečnosť spoločné so vzhľadom?! Celý dizajn nesúrodý, niečo malinké, niečo normálne. Prečo sú čísla viacstránkových tém v zozname tém ďalej od názvu témy a malinké? Prečo je ikonka na prechod na posledný príspevok témy veľká až 9x9 pixelov? Ak si ju náhodou niekto všimne tak sa do nej netrafí!

- Meno (niektorých) užívateľov nezmyselne malé (toto vyzerá, že už je opravené).
- Zmizli počty nabehaných hodín a počet páčikov aj s ikonou páčika (to bol možno zámer).
- Kopírovanie textu v téme bolo zakázané (už opravené).
- Farba textu priveľmi šedá, už sa začína strácať na tom modrom pozadí. Nie všetci tu máme 20 a dokonalý zrak.
- Spotvorené všetky tagy v existujúcich témach takže nezobrazovalo obrázky, citácie... Medzičasom tiež už opravené len nechápem ako sa takýto nefungujúci paškvil vôbec mohol dostať do ostrej prevádzky!
- Číslo hore v tabe pred názvom témy zobrazuje bohviečo lebo počet neprečítaných tém to nie je. A ak to má byť ono tak to nie je dynamické čiže ak neobnovím stránku tak tam ukazuje stále to isté číslo bez ohľadu na to či som si už všetky neprečítané medzičasom prečítal alebo pribudli nejaké nové. Takže načo je dobré takéto číslo?!
- Predtým ukazovalo počet tém s novými príspevkami od poslednej návštevy priamo na stránke s týmito témami.
- Pri nadídení myšou nad (samozrejme pidi) ikonu kontaktovať užívateľa ukazuje v stavovom riadku nezmyselný odkaz. Po kliknutí sa objaví ďalšia zo sady pidiikoniek. Ja som si ju na prvý krát ani nevšimol lebo veď prečo by bola aspoň v nejakej kontrastnej farbe keď aj ona samotná aj jej pozadie môžu byť v odtieni modrej, aby krásne splývali s pozadím, že?
- V mojom prehliadači mi chýbajú zaškrtávacie políčka pri možnostiach pod oknom pre uloženie príspevku, teda voľby V tomto príspevku zakázať BBCode
V tomto príspevku zakázať smajlíky

a ostatné.
- Hlavne, že pribudla možnosť Zdieľať na Facebook, to bude určite hojne využívané, neviem ako som mohol doteraz bez nej žiť.

Ale čo ma za tieto 2 dni vytáča absolútne do nepríčetna je okrem kratšieho času do automatického odhlásenia toto Prečo namiesto jedného F5 na stránke fóra s novými príspevkami kde ma predtým prihlásilo automaticky (ak som mal heslo uložené v prehliadači) odmietne prihlásiť manuálne (aj tu mi chýba zaškrtávacie políčko pre povolenie aut. prihlásenia) a musím zakaždým ísť na hlavnú stránku kde už zázračne prihlásený som, tam kliknúť na Fórum a tam na Nové príspevky?! Čiže namiesto jedného stlačenia F5/Obnoviť ďalšie tri úplne zbytočné kliky navyše?! 3c90 angr

Robte s tým niečo alebo dajte späť pôvodnú verziu kým VY neodladíte a neodskúšate tú novú a nie, že nasadíte do ostrej prevádzky nedorobok a testermi sú bežní užívatelia!

P.S. Keď už zasa raz robíte zmenu, o ktorú vás nikto nežiadal, čo keby ste raz urobil aj niečo, o čo vás užívatelia žiadajú už roky a to je normálne nahrávanie obrázkov? Teda nahrávanie na váš server a nie uloženie na externé úložisko a vkladanie odkazu? Pri tom objeme fotiek v inzerátoch si server tých pár fotiek na fóre nemá šancu ani len všimnúť!

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil/-a minac v 06.10.2021 15:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
ivko1
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Na PC vítam väčší font...

Za to cez mobil mi hlavne chýba že si človek nevie kliknúť na "Nové príspevky", "Moje príspevky", "Nové témy"...
smarik
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Otrasne a na mobile nepouzite. Mozem jebat….
christiane
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Skopirovane " Zmizli počty nabehaných hodín a počet páčikov aj s ikonou páčika (to bol možno zámer)."No konecne tie blbosti zmizli.Niekto sem chodil asi len koli tomu a za mna vitam vecsie pismena.Zvysok je u mna sila zvyku.A budu sa rozdavat aj tie žltté karty? 40bd
martincichy
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Na mobilnom telefóne je fórum nepoužívateľné.
mhlavaty
opravy & diag
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Velké sklamanie,zhrnuté v jednej vete.Zmena má priniesť zlepšenie,inak zmysel nemá.Kedže ešte stále som v moderátor v sekciách zameraných na blbosti (z technických vyškrtnutý !!!) by som akosi čakal aspoň obligátne bééé,ty somár nemáš niečo čo k tomu povedať,riešime čosi.
Že zmizla asi najužitočnejšia časť prvého výberu - 50 posledných tém...to len svedčí ako nepremýšlal autor zmeny ani sekundu nad tým čo robí.Takže za mňa zmena k horšiemu
achada
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

christiane napísal: 06.10.2021 16:38 Skopirovane " Zmizli počty nabehaných hodín a počet páčikov aj s ikonou páčika (to bol možno zámer)."No konecne tie blbosti zmizli.Niekto sem chodil asi len koli tomu...
Ale farebne ozacenie pod menom zostalo. Ci to je oznacenie poctu hodin? Ani diva svina nevie!
A velkost pisma si snad kazdy dokaze nastavit aj bez komplet prekopania celeho fora. Ci?

Na mobile to radsej nejdem ani skusat lebo ked vidim ako to sk... zmrvili tu, tak mobilnu verziu ani nechcem vidiet.
Mateusz737
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

No hrôza , ten kto to urobil by si zaslúžil 20 palíc ,končím už tu nebudem chodiť
oco13
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Stále ma to odhlasuje, cez mobil je to nafigu
Moje príspevky sa netýkajú aut ,ale zadávatelov.
Jedným z najdôležitejších rozdielov medzi ľuďmi a zvieratami je to, že zvieratá nedovolia, aby sa najväčší idiot stal vodcom svorky.
achada
Zdieľať na Facebook

Sedem hodin vecer a na fore nie je nikto. To by mohlo mnohe naznacovat. Asi by ste na tom mali fakt urychlene popracovat kym si nejaky nadriadeny nepozrie statistiky. 40bd
achada
Zdieľať na Facebook

1913 a na fore je viac botov ako uzivatelov! 40bd
mhlavaty
opravy & diag
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Čo ste to porobili z SS správami,to je zlý sen
trucker694
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Dobre už bolo ,zbohom zdravý rozum
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný