Favorit piska

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Favorit piska

Príspevok od používateľa lukas479 »

Zdravim, chcel by som sa spytat co moze piskat na favorite??? Piska to vtedy ked sa nahreje motor na optimalnu teplotu. Minuly tyzden som ho dal porobit jednemu mechanikovi rozvody vymenit a tak skratka porobit aby po motoricky isiel tip top a aj to piskanie zistit ale on sa vozil sa a nic nepiskalo aj ked som isiel s nim vtedy nic nepiskalo ale jak som isiel od neho domov piskalo to nie vzdy ako predtym ale obcas.
Za odpovede dakujem
robo7236
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 16.01.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo7236 »

moze to sposobovat milion veci neverim ze ti na to niekto da odpoved..loziska,sanie musis hladat sam
StenaR
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 07.01.2009 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa StenaR »

no nechcem byt zly prorok ale...,zrejme chyba sa bude nachadzat dakde medzi volantom a sedadlom .... :D ale nie
lubo2008
Príspevky: 474
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo2008 »

...ked píska aspon vieš že ide horšie bude ked nebude pískat...
Možno to je turbo alebo si daj hlasnejšie radio.
A teraz važne,treba ist mechanikovi znovu a nech sa vozi na tom určite to začne piskat aj jemu. Myslim že to zvladne aj polomechanik nakolko favorit nie je zložite auto. Cez počitač ti nikto neporadí. Vela štastia.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

ries to pokial piska,ked ti ukaze cervenu kartu bude neskoro. mne onoho davneho casu piskalo na favorite zadne koleso-zasekovalo sa prasiatko a zostavala mierne vysiet brzda.
lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas479 »

lubo2008 napísal:...ked píska aspon vieš že ide horšie bude ked nebude pískat...
Možno to je turbo alebo si daj hlasnejšie radio.
A teraz važne,treba ist mechanikovi znovu a nech sa vozi na tom určite to začne piskat aj jemu. Myslim že to zvladne aj polomechanik nakolko favorit nie je zložite auto. Cez počitač ti nikto neporadí. Vela štastia.
OKi dakujem za odpoved, hej zajtra idem ku nemu zase a mu ho tam necham. Praveze on je sikovni mechnaik ked dokazal opravit poj*baneho renaulta co kazdy ho odpisoval uz na srotovisko :D.
lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas479 »

autolaik napísal:ries to pokial piska,ked ti ukaze cervenu kartu bude neskoro. mne onoho davneho casu piskalo na favorite zadne koleso-zasekovalo sa prasiatko a zostavala mierne vysiet brzda.
Dakujem za odpoved, u mna to ide od motora som mislel ze nieco na riadeni ale ked pokivem volantom za jazdy tak nic nema to ziadny vplyv. Ved to prave necem aby my vypovedal lebo ma 86000 km a pravych zadne stacanie a zatim ho ani hrdza nezere velmi iba zadne lemy trosku.
apace
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.03.2009 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa apace »

Čau dedovi taktiež pískal favorit, a pískanie išlo od motora. Takpovediac vo vodnej pumpe bol odtrhnutí silenblok. Vymenil som ten silenblok a bolo po pískaní. Teraz zase píska výfuk, niekde pri spojoch. Ešte som to nepozeral.
robo7236
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 16.01.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo7236 »

ked sme sa us tak rozpisali mne to robilo rozpadnute gumove oblezenie pod karburatorom..krasne piskanie a na druhom zase tachometrove lanko
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Chlapci , môžem sa spýtať na čom šlapete ????
lubo2008
Príspevky: 474
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo2008 »

ivko1 napísal:Chlapci , môžem sa spýtať na čom šlapete ????
....na nete néé...

mne raz tiež nečo piskalo a potom som zistil že to bol spolujazdec a nebol to ani favorit :4090:
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

ja len dufam ze ta vymena rozvodov nebla draha :DDD ...... len aby to nakoniec nebol plochy remen :DDDD
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 58 neregistrovaných