Fabia 1,2 HTP 47kw r.v.: 2004

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

LubinoHe
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27.02.2010 14:04
Zdieľať na Facebook

Fabia 1,2 HTP 47kw r.v.: 2004

Príspevok od používateľa LubinoHe »

Ahojte. Mam problem s autom,v predmete uvedeny typ auta. Nastartovat ide bez problemov. Pocas jazdy,ked zastavim na semafore napr.,motor zdochne,a nie je mozne nastartovat,resp.nastartuje,zdochne,tak sa to opakuje 7-8 krat,kym motor neostane bezat na ten 8pokud. Viete mi s tym poradit,kde mi mohol byt problem? Bol som uz auto v 3 servisoch, a nechapem, no nevedia poruchu odstranit.
Dakujem za kazdu radu.

Lubos
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Zdochne dovodu paliva,alebo iskry?Co ti povedali v servisoch?Je nejaka porucha ulozena do pamati v rj?Stane sa to pravidelne?Za studena za tepla?Napisal si malo informacii.Inac dost casta zavada u tychto aut,aspon u nas,neviem ako u ostatnych servisakov.
LubinoHe
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27.02.2010 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LubinoHe »

Palivo je ok. Sviecky bez problemov. Teplota motora nema na to vplyv. Ci je motor stideny alebo zohriaty,problem sa ukaze bez zavislosti teploty motora. V servise nevedia zistit problem,ani v autoeizovanom servise. Vraj to bude asi hlava motora,no nevedia isto.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Palivo je ok.Ako to zistili?Sviecky su ok.Ja som sa spytal na iskru nie na sviecky.Ked zdohne motor,hadzu iskry?Co je to hlava motora?
LubinoHe
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27.02.2010 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LubinoHe »

Tak povedali vbservise. Vraj je potrebne dat prebrusit hlavu motora. Pocitac neukazal ziadnu chybu vntroch servisoch.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Prebrusit hlavu????Vatsiu blbost uz nevedeli vymysliet?Keby bola hlava "zla",tak motor by mal slabsiu kompresiu,stracanie vody,zranie oleja a podobne,ziadne zdohynanie motora pocas jazdy.Ako vedeli odskusat palivo/tlak???/ ak nevedeli co tomu je?Ak chces mozes mi napisat aj ss spravu.
LubinoHe
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27.02.2010 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LubinoHe »

Tak mi to povedali v servise,ja tomu nerozumiem,ale uz som dal 300 eur,a stale je to vez zlepsenia. Tlaky vo vslcoch su vraj ok.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Najvatsia pravdepodobnost je elektricka zavada,ale cez pc sa tazko opravi.Ak chces napis mi ss.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných