Čerstvo prelakovany nárazník, odstránenie mušiek

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sebastien271
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.02.2018 09:43
Zdieľať na Facebook

Čerstvo prelakovany nárazník, odstránenie mušiek

Príspevok od používateľa sebastien271 »

Zdravím, chcel by som poprosiť o radu, nakoľko som nikde nič podobné nenašiel...dnes mi bol na aute prelakovany celý predný nárazník, lak je pekný, čistý, lenže cestou domov som mal bohužiaľ šťastie na nával mušiek ktoré mi tam teraz ostali prilepene. Lakernik mi radil auto neumyvat minimálne týždeň, akurát mám strach, či na čerstvom laku sa nespravia škvrny keď ich tam nechám, respektíve či mám risknut a umyť to. Ďakujem za rady
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Prene ako radí lakýrnik,na týžden ho zabudnúť a potom môžeš robiť čo len chceš.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Suchá ano,ale ešte bude upadať ako sa odvetrajú všetky odparné zložky,vtedy sa ukážu všetky chyby,"korčule" po brúsení,mapa po tmelení atd.Takže leštiť treba už odvetraný lak
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

po nalakovani v ten den neumyvaj ale na druhy den mozes veselo.suche to je uz na tolko v pohode aj lestit sa da.zalezi aky lak pozil.da sa aj za 6hodin..8 az 12..zalezi od laku.na taketo rychlovky pouzivam rychly lak do 45 min suchy...skusal som cez zimu po 40 minutach hodit do snehu nastriekany blatnik a nic sa nestalo.uplne to bolo super....takze zalezi co tam dal.samozrejme bavime sa o suchom ..nie vyzretom laku..pre upresnenie.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

kopec soferov drie tie musky z farby.ved to je strata casu.mne take musky nevadia mam ich kazdy den dalsich 100 navysse.ja si to ani nevsimam.aj rychle rucne prelestenie davam cez musky.nieco zmizne nieco ostane umyje to dazd a to co neda dole ani umyvarka spravi priroda na jesen.celne sklo neriesim tak isto.lakyrnik ti dobre radi pretoze nevie ako to budes umyvat.budes to suchat handrou pouzijes nejaky vytvor co sa predava a narusi to lak na farbe.nechaj tak a vyckaj az bude nutne cele auto umyt.
mjuller
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.06.2016 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjuller »

nepokúšal by som to nerobil by som to teraz radšej počkaj ten týždeň, on vedel prečo ti to hovorí
asadko
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.03.2017 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asadko »

nič za to nedáš a podľa mňa ten týždeň v pohode vydržíš. nechaj to poriadne vyzrieť ako sa vraví
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

voda s Jarou a mikroutierka ci bavlnena handra neposkodia ani ked ma lak par hodin - zalezi od laku
cize mozes normalne rucne umyt - uz mas 3. den od zadania temy :-)
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

voda s jarou je husta kava odporucam vsetkym majitelom lestenych aut :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný