Email notifikácie

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Email notifikácie

Príspevok od používateľa fester777 »

Hosi programatori,
nedal by sa nejak odstranit popisany problem lebo mi to uz lezie na nervy . Ide o to, ze ked pride notifikacia na mail a kliknem na odkaz a zobrazi sa "Téma alebo príspevok, ktorý požadujete nebol nájdený."
Neviem ci je to tym , ze prispevok koli ktoremu mi prisla sprava bol zmazany a preto to nezobrazi alebo cim to je ale neda sa to nejak spravit?
Dakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Robí to buď keď bol príspevok zmazaný alebo ak je príspevok na konci strany v téme, z ktorej bolo zmazaných príspevkov viac takže by sa normálne nachádzal už na strane ďalšej. Vtedy si to treba skontrolovať cez Zobraziť nové príspevky od poslednej návštevy či v danej téme pribudol príspevok.

Problém známy dávno, upozorňované naň tiež bolo niekoľkokrát, priority sú inde...
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Cico alebo ostatný moderatóry, chcel by som sa opýtať, nechcem síce zakladať new tému, je to niečo podobné.. V poslednom čase som spozoroval že ak mi príjde email na nejakú tému a daná téma ma napr. 4 stránky tak vždy sa mi zobrazí ta 1. Prečo je to tak? Veď doteraz mi to chodilo normalne, téma či 2-26 stránova vždy mi otvorilo danú tému na najnovšek stránke čiže keď 2 tak na 2, teraz keď sú 2 tak mi aj tak vždy otvorí na 1 stránke... Dosť ma to zdržuje.... lol lol
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Už som to riešil s adminom v inej téme - zmenil sa formát toho odkazu v maily, dôvod nepoznám, ale zjavne to nefunguje a serie to aj mňa...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A ešte ma serie, že zmizli odkazy na ďalšie strany témy nad samotnou témou a sú už iba pod témou! Keď už sa tam musela dať tá reklama na TpSpeed prečo sa zrušili odkazy, to už sa tam nezmestili?!
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Jj aj to som si všimol, ale to ma nasrerie menej ako tie emaily, ... Inak nerozumiem čo sa tu deje ale nezaserte to všetko ...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Admin, rob s tým už konečne niečo lebo ma porazí!!! :3c90:

Aspoň to vráť tak ako to bolo, to bolo určite lepšie ako tento nepodarok!
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Ano, presne tak.... :3c90:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

odporúčam vypnúť danú funkciu v nastaveniach a je po probléme, alebo nastaviť v mailovej schránke filter na SPAM
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

ivko, lenže mne nevadia samotné maily, keby som ich nechcel tak viem kde sa vypínajú (dokonca som tu minule rudolfovi robil online hotline), ale to, že link v nich nefunguje!

Až donedávna v podstate fungovali, len vo viacstránkových témach, z ktorých bolo niekoľko príspevkov vymazaných a aktuálny príspevok sa nachádzal pred koncom strany link v maily odkazoval už na ďalšiu stránku, ktorá ale neexistovala. Teraz sa formát odkazu v maily zmenil a pokiaľ má téma viac strán tak odkaz smeruje na prvú stranu a k poslednému príspevku sa musíš preklikať. Takže zo situácie kedy link v maily nefungoval v jednom prípade z tridsať máme situáciu kedy nefunguje 8 z 10 pretože viacstránkových tém je väčšina!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ešte by som sa prihováral za umožnenie jednoduchého vkladania obrazovej prílohy,to by vyzerali odpovede a kvalita asi trochu inak.Ale tak ako to je teraz,no s prepáčením se...to pes,kto na to má náladu
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Za jednoduché vkladanie obrázkou? Mne sa to nevidí ťažké,.... :189:
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Cico nemáš nejaké bližšie info, bude sa robiť niečo s tým sprostým zobrazovaním na 1 list? Lebo dosť ma to štve slušne povedané???
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja samozrejme nemám žiadne info a TIEŽ MA TO SERIE! MIŠO, ROB S TÝM NIEČO KONEČNE!!! :3c90:
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Chlopi, fungujú vám notifikácie na mail?
Ja stále len vidím nové príspevky v sledovaných témach ale email nikde.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní