Ceny jazdených áut sú už na minime !!!

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

baranj
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 28.04.2008 07:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa baranj »

Suhlas.
LANCER04
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 20.10.2008 17:12
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LANCER04 »

ano, ceny sa priblizili, ale stale je kopu znaciek ktore sa sakra oplati doviezt a aj s cestou a prihlasenim stale usetrim hoci ja 30 baby. a nebudem predsa z nemecka dovazat nejaku spatnu fabiu?
homer33
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 20.01.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

haha

Príspevok od používateľa homer33 »

booooze zas sa ohlasil zufaly predajca, ktoreho auta sa nepredavaju : )))....no ruku na srdce o kolko si zlacnil svoje auta v bazari?podla mna tak ako vacsina slovenskych predajcov skoro o nic ak vobec : ))))
kollega36
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 14.11.2007 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kollega36 »

Pekna reklama na konkurencny web portal s autami :2f93: . A este auta niesu na minime , take 10 rocne auta pojdu este dole ,sak nebudes platit za taku starinu 7000 eur preboha to si radsej kupim nove aj ked v horsej vybave....ale so zarukou :300f:
aaa11
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.01.2009 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aaa11 »

To je čo za definíciu "ceny sú na minime?".....Cena je vždy taká na akej sa dve strany dohodnú. Ak budem niečo hrozne chcieť kúpiť, tak si to kúpim aj za cenu preplatenia. Ale ak niekto potrebuje niečo predať súrne , tak to predá pod cenu. A vždy je lepšie predať aj pod cenu a mať hotovosť ako niečo držať na sklade. Takže z tohoto mi vychádza že rozhoduje a pánom situácie je ten čo má peniaze. Je to tu len duševná onánia predajcov, čo čakajú že je všetkému koniec a že už bude len lepšie. Pripomenme si stále aktuálnu anekdotu zo ZSSR.
Otázka do Radia Jerevan: "kedy už bude lepšie"?....odpoved: " lepšie už bolo".
Hiok
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 22.10.2007 19:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hiok »

Ja som toho isteho nazoru! NIKDY NIE JE CENA TAKA NIZKA ABY SA NEDALO IST ESTE NIZSSIE! Ved ja ked idem kupit auto ja mam peniaze! No nie? :38eb: A ked mi neda taku rozumnu cenu a predavajuci je ko..k..t tak sa otocim a idem prec! :342a: :342a: :zga27: :zga27: Ved nie je jediny co predava take auto ake ja chcem! :p :p No nie? :200: :200:
autovybava
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 16.10.2007 20:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autovybava »

zase je to tu plne tych co chcu zadarmo.. ano ty mas peniaze on ma auto... aj tych co maju peniaze je viac nie si sam... skor ide o to ze nemas peniaze :4012:
Kajco.K
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 11.01.2006 20:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kajco.K »

Hiok napísal:Ja som toho isteho nazoru! NIKDY NIE JE CENA TAKA NIZKA ABY SA NEDALO IST ESTE NIZSSIE! Ved ja ked idem kupit auto ja mam peniaze! No nie? :38eb: A ked mi neda taku rozumnu cenu a predavajuci je ko..k..t tak sa otocim a idem prec! :342a: :342a: :zga27: :zga27: Ved nie je jediny co predava take auto ake ja chcem! :p :p No nie? :200: :200:


A ty nie si jediný priateľu, čo prišiel kúpiť auto. Každé auto má svojeho kupcu. Len je to otázka času. Nezobereš ty, príde druhý.
:40bd:
:40bd:
:40bd:
:40bd:
kollega36
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 14.11.2007 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kollega36 »

Kajco.K napísal:
Hiok napísal:Ja som toho isteho nazoru! NIKDY NIE JE CENA TAKA NIZKA ABY SA NEDALO IST ESTE NIZSSIE! Ved ja ked idem kupit auto ja mam peniaze! No nie? :38eb: A ked mi neda taku rozumnu cenu a predavajuci je ko..k..t tak sa otocim a idem prec! :342a: :342a: :zga27: :zga27: Ved nie je jediny co predava take auto ake ja chcem! :p :p No nie? :200: :200:


A ty nie si jediný priateľu, čo prišiel kúpiť auto. Každé auto má svojeho kupcu. Len je to otázka času. Nezobereš ty, príde druhý.
:40bd:
:40bd:
:40bd:
:40bd:
Sorry ale to stou otazkou casu to je pekne :D ddd . Hlavne ked auto ziskava na historickej hodnote.Ako dlho si ho chces nehat stat na rodicovskom dvore :D
autovybava
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 16.10.2007 20:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autovybava »

a ty sa ako dlho chces vozit este autobusom :3035: ... zaujimave je ze predajcovia tu nevyplakavaju ze sa nic nepredava ale kupujuci placu ze je draho... nie je to tak ze sa predava a placu ti co na to nemaju?
Hiok
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 22.10.2007 19:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hiok »

Kajco.K napísal:
Hiok napísal:Ja som toho isteho nazoru! NIKDY NIE JE CENA TAKA NIZKA ABY SA NEDALO IST ESTE NIZSSIE! Ved ja ked idem kupit auto ja mam peniaze! No nie? :38eb: A ked mi neda taku rozumnu cenu a predavajuci je ko..k..t tak sa otocim a idem prec! :342a: :342a: :zga27: :zga27: Ved nie je jediny co predava take auto ake ja chcem! :p :p No nie? :200: :200:

kollega36
A ty nie si jediný priateľu, čo prišiel kúpiť auto. Každé auto má svojeho kupcu. Len je to otázka času. Nezobereš ty, príde druhý.
:40bd:
:40bd:
:40bd:






Hiok
No neviem ci by sa ti oplatilo kupit auto za 7000 a predat za 6500! To vydet ze mas medzery! Obchodna politika je ze nebudem cakat dokedy pride nejaky trulo a da ti tolko co za to chces no radsej nieco spustim a nech ide! :4090: :40bd: :40bd: :40bd:
Zarabas len vtedy ked sa ti auta tocia a nie ze nakupis 20 aut a cakas rok kym ti to niekto kupi! Sa zobud!
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :4090: :4090: :4090:
Kde zijes? :4090: :40bd: Nekupujem prvy krat! :41c2:
Ked ti bazaristi su ako ty NIET DIVU ZE KRACHUJU! :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Len v mojom okoli poznam 4 bazari co uz krachli! A mali taku mentalitu ako ty! :d :D :d :D Nechceli dat ani korunu dole! Drzali drzali tie auta tolko ze krachli! :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Ale vsak nevadi cim bude viac tych ako ty o to sa viac oplati zo zahranicia! :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

takže asi je to takto, aspon ja som to tak pochopil. ludia čo maju záujem o kupu auta, ale čakaju na neskutočný cenový zázrak si proste predstavuju kupu svojho auta takýmto sposobom. Dovozca dovezie auto zo zahraničia, kde ho kupi za 6000eur. Potom následne vybaví značky a všetky administratívne ukony spojené s tým a dá auto do ponuky za 5000eur. potom príde kupca ktorý je pán, lebo on má peniaze ... :2f93: No a aby ho nikde neohováral ako neseriozneho predajcu, predá mu to auto za 3500eur, pribalí nové zimné obuté gumy a autorádio s DVD a dá mu plknu záruku na všetky závady min. na 2 roky.
Po prečítaní niektorých "kupychtivých" rozprávkaroch mam dojem, že toto je ich predstava kam smeruje trh s ojazdenými autami.
zajacik666
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 30.09.2008 16:54
Zdieľať na Facebook

Chlapi, spamatajme sa:::

Príspevok od používateľa zajacik666 »

Chlapi, teraz vážne, a koho je toto vina, že ceny Áut klesajú zo dňa na deň, z hodiny na hodinu??? Koho??? No koho???? Len nás si myslím ja osobne...Teda tých, ktorých predávajú ojazdené dovezené autá. Chcem predať auto za 5000eur, ale sused to isté predáva za 4800, tak nemám šancu a musím ísť aj ja nižšie... Potom tretí sused chce zas také isté predať , tak aby predal, musí ísť na 4500 aby mu zavolali... A tak dookola. Predbiehame sa, závidíme si, nie aby sme držali aspoň trocha pokope a držali ceny...Ja viem, ze niektorí si možno môžu dovoliť predať auto aj za nižšiu cenu, ak ho lacno niekde zázrakom kúpia, už si myslím, že pomaly vyhrabú spod zeme, lebo myslím si (a to teraz čítajte aj závidiaci kupujúci, ktorí si myslia, ako sa my predajcovia máme ako prasce v žite a zdierame vás), že skôr väčšina z nás pomaly prerába, lebo vonku napriek kríze tatiaľ ceny áut neklesajú..... A tak by sme mali radšej čakať a neponáhľať sa, kým sa všetci nespmätajú, nie rýchlo predávať a neprimerane lacno.... Lebo zbytočne sa zbavím jedného auta a nebudem ho mať na sklade, ale takto budem ďalej pokračovať v kolotoči zlacňovania a nezostane mi nič iné len predať všetky autá pod cenu, potom svoje auto, potom dom, až zostanen na mizine....Takže dajme STOP zlacňnovaniu MY. Držme ceny.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

opllati sa este doviest drahsie a luxusnejsie aurta u ktorych je pokles ceny v zap europe rychlejsi a ceny fakt starsich aut pojdiu dole /cca 8 rocnych a viac/
kazdy rozumny co nemusi predavat auto nech nepredava si myslim a ine je u bazarstov oni sa tym zivia
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Ceny aut

Príspevok od používateľa audia4 »

Prešiel som si minulý a týždeň bazáre po Slovensku(západ a stred). Úroveň ponúkaných vozidiel mi pripadá ako zlý sen, úroveň komunikácie niektorých bazaristou je niekde v predškolskom veku, ale to nie je podstata tejto témy. Ceny aút musia ísť ešte dole a to min o tretinu, nakoľko kvalita ponúkaných vozidiel je o 50% nižšia ako v zahraničí "česť vínimkám".

Mnoho aút je toitž po menšej či väčšej búračke, rôzne nagitované vraky strieknuté niekde doma v garáži s iným odtieňom farby a predávané so stočenými km za cenu skoro porovnateľnú so zahraničím. Kvalita zachovalosti interieru je ako po 500 000 km, no proste katastrofa.

Na druhej strane chápem bazáristou, že musia z niečoho žiť, z niečoho platiť hypotéky, že museli zaplatiť za prácu (stočenie km, plecharina, striekanie, administratíva), ale takto sa proste nepodnika, prakticky na týchto ľudí práve prichádza mráz.

Ak niekto napíše, že ceny nepôju už dole, peke sa mýli, kríza bude ešte min. rok a ľudia skutočne nebudú mať z čoho kupovať tieto zliepance. A ešte jedna vec v nemecku ohlásila, každá druhá firma, že bude prepúšťať, myslíte, že to z trhom ojazdeniek tam nič neurobí?!?!?!?
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných