Navi v Lancii THESIS

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

caesar221
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 19.03.2009 18:20
Zdieľať na Facebook

Navi v Lancii THESIS

Príspevok od používateľa caesar221 »

...čafte....po dlhých a do tejto chvíle márnych snahách skúšam znova... :) ...hľadám človeka, ktorý by dokázal rozbehať navi v L T r.v. 2003....pri vložení CD vypisuje ERROR READING CD....
....obrovská snaha a tým aj moja vďaka patrí mp3turbo-vi.....aj keď to nevyšlo....
....písal som aj na lanica fórum a podobné fórka... :) ...zatiaľ bez výsledku....

....ďakujem vopred za pomoc....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

je mi to strasne luto... skusal si aj ine media, hej? Dvd-r, dvd+r, verbatim, imation, nejake sunkove, rozlicne "farby" povrchu... tymto su povestne aj navigacie na VWckove auta.

ked mi zistis co presne v tom je, na zaklade akeho operacneho systemu, tak este skusime do toho rypat. Len mam jeden velmi velky strach - ked tuto vec doteraz nedokazali vyriesit bratia Cesi, tak my dvaja asi neuspejeme.

vies co urob? daj si originalne DVD z navigacie do pocitaca a posli mi vypis vsetkych suborov co su na nom. Ja ti potom poviem co ma zaujima a tie subory mi posles. Alebo este inak... vies spravit ISO image z toho DVDcka? Mas internet ktorym mi to dokazes nahrat na moj server? Pozrem sa na cely obsah :)
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

preco myslite, ze je to len cedeckom (materialom)? Mozno strajkuje prehravac... :zga28:
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

skus zavolat mojmu brachovi. Ma uz druhu thesis a riesil podobny problem.mozno ti poradi. Tu je cislo 0903255928
antalt
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.05.2009 09:53
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa antalt »

musíš si kúpit original navi dvd

ja som kupoval cez ebay za 50€ a funguje :3906: :3906: :3906:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jeden moj kolega by mohol mat krasnu prezyvku antalt :) to je ale jedno...

chalani nejdem vam dvom radit, ale co sa takto napriklad podelit o naklady ked jeden z vas ma riesenie vyskusane a druhy ho zhana ??
caesar221
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 19.03.2009 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa caesar221 »

....s tými nákladmi by som to bral.... :) ....ak nie - skúsim to nejako s mojimi neschopnosťami nejako natiahnuť a poslať ti to....

....a skúšal som všetko čo som vedel....pluská aj mínuska...ak by sa dalo tak by som skúsil aj delené a krát....

....k tomu original CD - to mám....stále to píše to isté....môže to byť aj chyba prehrávača - a práve preto som sa na Vás otočil...či nevie niekto poprípade aj niečo také....
asimakopulos
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 07.02.2009 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asimakopulos »

caesar221 napísal:....s tými nákladmi by som to bral.... :) ....ak nie - skúsim to nejako s mojimi neschopnosťami nejako natiahnuť a poslať ti to....

....a skúšal som všetko čo som vedel....pluská aj mínuska...ak by sa dalo tak by som skúsil aj delené a krát....

....k tomu original CD - to mám....stále to píše to isté....môže to byť aj chyba prehrávača - a práve preto som sa na Vás otočil...či nevie niekto poprípade aj niečo také....
presne tak, velmi pravdepodobne ti už na prehrávači nefunguje dobre laserová jednotka a nevie čítať dvd, cd. je to bežný jav u všetkých cd a dvd prehrávačov...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hmmm... zeby vybrat von, rozobrat, ocistit cocku? Osobne som takto zachranoval peknych par kusov cd/dvd mechanik v pocitacoch.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

mp3turbo napísal:hmmm... zeby vybrat von, rozobrat, ocistit cocku? Osobne som takto zachranoval peknych par kusov cd/dvd mechanik v pocitacoch.
skusal si uplny zaklad - cistiace CD?
caesar221
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 19.03.2009 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa caesar221 »

...čistiace CD - skúšal aj neskúšal - podľa návodu som mal prehrať druhú alebo tretiu stopu...len ako sa na ňu dostať?????....to sa mi už nepodarilo zistiť...

....problém s čitacov čočkou - aj podľa môjho skromného názoru to bude ono....ale keď som sa chcel pustiť do opravy popolníka (stále sa otvára) skončilo to tak, že mi v ňom už nesvietilo po mojej "oprave" svetlo.....takže do žiadných ďalších vecí sa s mojimi "nadschopnosťami" nechcem nejako púšťať....ak by sa našiel niekto, kto by si na to seriózne trúfol bolo by to super....samo že to nechcem z lásky k navigáciám.... :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 57 neregistrovaných