Egr off software kde v bratislave?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Egr off software kde v bratislave?

Príspevok od používateľa krason »

Ahojte kde sa da v ba zaslepit egr? Aka je cena cca?

1.6tdi cayc 2009
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nerob to, doseres si DPF (ci aj to uz mas offf ?) a neprejdes cez emisnu kontrolu (jasne, aj to zaplatis kazde dva roky).

Radsej takto :
https://auto.bazos.sk/inzerat/110629278 ... -a-ine.php
https://auto.bazos.sk/inzerat/108761990 ... 20-tdi.php
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Toto by som nerobil,jedna z prvých vecí na EK pozrú readiness kod,to je DPF kom vybavená mašinka,vidím to jedine ako krok do problému.Mne ja jasné že vymeniť na CAYC EGR sa treba nadýchnuť tak protivne sa vymieňa a nie je ani práve lacný,ale...jedno sa vyrieši a druhý problém vzniká
Tieto veci sa VŽDY dávajú originálne,toto si už pamätá tisíce ľudí čo si to vyskúšali
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Krason, takto : v internetovom prehliadaci otvor google.sk
ako vyhladavanie napis "egr off bratislava" bez uvodzoviek a najdes tam dvesto liniek, skoro vsetky aj s cenami. Obvolaj co sa ti paci, ale fakt, seriozne vazne : nerob to.

Je to kravina.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Prispievajte k téme. Čo sem nepatrí premazané
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

EGR je jeden z elementov ktoré si RJ sakra kontroluje u motorov z DPF.Ak sa zháňa EGR off to znamená že ešte nie je DPF off.Cesta tam ľahká,späť zväčša velmi problémová.Ak dnes zámerné likvidovanie emisného systému nik nepostihuje,to neznamená že sa to nezmení a myslím že absolutna väčšina za to zdvihne ruku.
Off urobí prakticky každý čip tuner,ide iba o to prehodnotiť vec ktorá hovorí medzi nami že vozidlo je od danej chvíle nespôsobilé cestnej premávky a o čo žiadaš verejńe je porušenie zákona.
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Dpf mam ok, egr nechcem absolutne.. potrebujem auto na pol az jeden rok a mam staru hrkalku S najazdom 300 tis km a nebudem do nej liat peniaze.. stk a ek presla pred pol mesiacom.

Aby som este doplnil , nesom samovrah, napravy tuhe brzdy nove vsetko len ten motor je na ch... a jazdim iba po meste.
Uz mam vo vyhlade nove...
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Hrame sa tu na emisie a koncern nas vsetkych podviedol...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ktory koncern ? Vsetky ? Podvadzali od Hjundaju cez Audi aj v Mercedese aj Wolve Forde Fiate... toto neries, aj tak nevyriesis.

Krason : nejde o to co chces alebo nechces ; ide o to co je legalne alebo nie, co je spravne alebo nie a co je technicky pripustne.

EGR Off ta zradi. Casom ta zradi. Dal som ti konkretne inzeraty na NOVE EGRka hlboko pod 200 eur, pises nieco v tom zmysle ze mas vyhliadnuty novy vozik a zrejme to nebude DAcia za 7000 eur kedze terazki mas to co mas (Oktavku ? Superba ?) takze 200 eur pre teba nemoze byt problem.

Pozri, budes nahanat psa za chvostom dokola a dokola, vyleju ta z EK, budes uplacat EK, nehovoriac o zivotnom prostredi o ktore nam vsetkym ide predovsetkym, budes niekde niekoho nejako prosit, to ti za to stoji ? Mozno usetris par eur, ale urcite budes mat technicke riesenie ktore je totalne inferiorne, neporovnatelne s tym co ti piseme.

Keby si mal zaplatit dva tisice aby sa to dalo dohromady alebo za stovku nieco nejako poriesit, tam to dokazem pochopit ze clovek spekuluje. ALE V TAKEJ SITUACII NIE SI !! Nemas co usetrit penazne, mozes usetrit len obrovske nervy a technicke problemy.

Auto ma 300.000km, zober si kolko si nasypal do paliva, pneu, servisu doteraz, prepanajana... toto rozmyslanie je take slovenske. S novodobymi masinkami to uz nie je take jednoduche ako s Ventom z roku 1986...
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Teraz si mi vstupil do svedomia, mas pravdu. Uz som dal egr a vybaveneeeee...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 90 neregistrovaných