eclipse

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

salmonello
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.09.2008 17:07
Zdieľať na Facebook

eclipse

Príspevok od používateľa salmonello »

chcel by som sa opýtať, či je problém s prehlásením eclipsu americkej verzie??? vraj tam má len na jednom mieste vin-ko a mohli by s tým byť problémy...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

Skôr by som videl problém vo svetlách, tie treba prerobiť určite!
Luxury
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 31.08.2009 13:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Luxury »

tak veru bude problem so svetlami to bude treba prerobiť inak to neprihlásiš!
salmonello
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.09.2008 17:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salmonello »

a aký problém so svetlami??? to, že sú vyklápacie???
ickokvicko
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 16.05.2007 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ickokvicko »

aj predne musia mat homologiaziu pre europu, ale to by sa este dalo, ale hlavne zadne cervene, musis vymenit.... ja som mal zadne cervene a vymenil som si ich ani nie koli policemanonom, ale koli sebe...mal som ich asi tyzden, a normalne som sa s tym autom bal jazdit...len som kukal kedy do mna niekto narazi lebo moc ludi mysli ze cerveny blinker je len pokazene blikajuce brzdove svetlo
ostatne veci sa daju "vybavit"...ale priprav si evri
salmonello
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.09.2008 17:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salmonello »

vybaviť, aj keď nemám známosti na polícii???:D akoľko ečok by som si mal pripraviť??? a bude to problém aj vtedy, ak to auto uz má slovenské papiere?? len by som ho potreboval prehlasit z okresu do okresu
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

Kašli na políciu a pokuty, tie svetlá urob kvôli sebe a nám ostatným!!!
414015
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 05.04.2007 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 414015 »

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

salmonello napísal:vybaviť, aj keď nemám známosti na polícii???:D akoľko ečok by som si mal pripraviť??? a bude to problém aj vtedy, ak to auto uz má slovenské papiere?? len by som ho potreboval prehlasit z okresu do okresu
Tak čo maturuješ, ked z okresu do okresu ??? Ale ked ti majitel rozoprával rozprávky o nejakých problémoch možných pri prepise , tak to určite nebude problem s VIN-om že je iba na jednom mieste... Ruky preč... :3020:
salmonello
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.09.2008 17:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salmonello »

a inak, aké máte skúsenosti s tým autom?? dá sa s ním jazdiť??? je spoľahlivé??? atd...
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

ivko1 napísal:
salmonello napísal:vybaviť, aj keď nemám známosti na polícii???:D akoľko ečok by som si mal pripraviť??? a bude to problém aj vtedy, ak to auto uz má slovenské papiere?? len by som ho potreboval prehlasit z okresu do okresu
Tak čo maturuješ, ked z okresu do okresu ??? Ale ked ti majitel rozoprával rozprávky o nejakých problémoch možných pri prepise , tak to určite nebude problem s VIN-om že je iba na jednom mieste... Ruky preč... :3020:


Tak tak, dal by som si na to pozor. To ze Ti povie, ze nastane problem s VIN-om. Kedze je to z okresu do okresu znamena, ze on uz musel predsa prejst prihlasovanim. Len aby v tom nebolo este nieco ine. . .
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

VIN musi byt vyrazene aspon raz a popri tom to musi mat stitok na karoserii, inac auto neprejde cez KO ani STK. Cize ho nikto neda do evidencie.
salmonello
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.09.2008 17:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salmonello »

vdaka za vase rady....
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných