dunlop sp maxx tt -brigeston er 300 ecopia 225 55 17 xl

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jimmylajo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.11.2009 23:02
Zdieľať na Facebook

dunlop sp maxx tt -brigeston er 300 ecopia 225 55 17 xl

Príspevok od používateľa jimmylajo »

cafte, vybral som si tieto pneu,ale potreboval bi som vediet ktore z zych dvoch ma aj tu ochranu rafika, nikde to neviem zistit, doknca som sa bol pitat aj v pneu servisoch a tam tiez nevedia,ze si mam objednat a uvidim. dik
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

17" maju vecsinou vsetky uz automaticky.
Olsen
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 01.02.2010 11:14
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Olsen »

mozu alebo aj nemusia. Ja mam Matador Hectora 2 a 17´´. Su made in Slovakia - Puchov a maju. Neskor som jednu nestastne stikol a objednal dve u toho isteho predajcu. Dosli bez ochranneho falca a boli made in France.
Ford Galaxy 1.9TDI PD Ghia Tiptronic
org. Wolf tuning 150PS

VW New Beetle 1.9 TDI 66kW
Jelko4
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 28.10.2008 16:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jelko4 »

ochrana rafika ma skratku FR popripade ine cize treba podla toho vyberat gumu, dunlop to tusim oznacuje mfs
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Staci zavolat do e-shopu a oni ochotne odpovedia. Je to tak jednoduche... Alebo poslat mail...


Ale, nechcem navadzat, presvedcovat, no neskusal si pozriet napr. Hankook ventus k110???
Preco ti to pisem?
Jazdim hodne a o vikende, ked tak lialo, v cechach bola asi cela D1-cka "pod vodou" a fakt ma hodne prekvapilo, ako skvele si dokazu poradit aj s vacsou vyskou vody, popripade, ked clovek vleti do velkej kaluze. Na tak skvely vykon si u ziadnej doterajsej pneu nepamatam, a to som v podstate nikdy na ziadnom aute nesetril. Na suchu drzia tiez skvelo, tiche, ziadne neprijemne prekvapenie.
Akurat, jejich cena je prekvapenie, prijemne. Co to do jejich kvality svedci, ze ich obuva aj uznavany upravca Hamann pre BMW-cka. Nejdem sa tu rozpisovat o roznych poz. hodnoteniach na americkych forach pre Corvetty a pod.
Ano, maju ochranu rafku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný