DRL vs DRL svetlá

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

DRL vs DRL svetlá

Príspevok od používateľa nesztor »

Dnes je ďalší "hit" denné svietenie. Nechcem tu riešiť,že prečo áno,alebo prečo nie. Zaujímala by ma rada,že kto aké má a ako je spokojný. Často stretnem auto a ani nevidím,že svieti. Je pravda,že 70mm ktoré majú štyri diódy lepšie svietia,ako napr.90mm? Chcem osadiť DRL svetlá tam,kde majú byť hmlovky,ktoré nemám. Je tam len plný kryt. Kúpil som kryt s otvorom,ktorý má priemer 90mm. Mám kúpiť DRL 90mm,alebo 70mm a použiť vymedzovací krúžok? Ktoré majú jasnú svietivosť a ste spokojný? Ďakujem za rady!
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Dobrú svietivosť majú v prvom rade značkové (a aj životnosť)
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

ivko1 napísal:Dobrú svietivosť majú v prvom rade značkové (a aj životnosť)
Ale čo sú značkové? Philips,Osram?
Na rakúskom fóre ospevovali aj MyCarr a Keetec. Neviem sa dopátrať k nejakým testom,ako napr.pneu a pod.
Osram stojí napr.90 eur a MyCarr,alebo Keetec 40 eur a nie vždy je drahšie lepšie. Väčšinou ak vidím dobre svietiace auto a je možnosť sa spýtať majiteľa že čo tam má,tak ani sám nevie.
Preto sa pýtam.
Keby niekto napísal,že mám napr.2 roky zn.McDonald typ PP208 to kúp,tak ok.
Všetko testujú a DRL nikto? :(
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja nemám žiadne a som tu...
Otázka je vždy : načo?
Odpoveď : nanič

Nemám žiadne starosti a ešte mi ostane tých 40€, či dokonca 90€ vo vačku a to som nezapočítal tie krytky do narazníka
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

Ivko dávnejšie sa stebou dalo normálne diskutovať,ale nie som prvý,kto si v témach všimol,že si mimo. V úvode som písal,že nechcem riešiť za a proti. Načo ti je TV,internet,telefón,košela...svet sa mení. Načo ti je auto,keď je MHD?
Vstúpil si do nejakej sekty,alebo ta osvietilo? Potrebuješ pomoc? Berieš niečo? Založ tému,pomôžeme ti!
Napísať odpoveď

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný