Dovoz mustangu z dubaja 300 až 400 ps

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sefinko20
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.07.2014 20:41
Zdieľať na Facebook

Dovoz mustangu z dubaja 300 až 400 ps

Príspevok od používateľa sefinko20 »

Čaute ludia nemate niekto skusenosti s dovozom aut z dubaju?
Nevedeli by ste mi niekto rozpisať čo treba vybaviť a kolko by to cca stalo?
Ak by to niekto urobil bol by som mu fakt vďačny.
Za odpovede vopred dakujem..
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Spýtam sa : k čomu je dobré nosiť drevo do hory ?
Na SK kúpiš Mustanga aj s papiermi, to čo by stál dovoz a papierovačky by cenu tak navýšilo že to nemá zmysel. AK nenájdeš vhodný kus tu, tak v CZ, alebo trebárs DE kúpiť musíš
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

dôležité je len jedno - ak niečo chcem, viem si to zistiť aj sám - podľa mňa keď máš na to si doniesť auto z Dubaja - vieš si zohnať aj potrebné informácie.
Kerbeus
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.04.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kerbeus »

Ciciak videl bud na facebooku autobazaru, alebo tu na blogu clanok o tom, ako su v Dubaji tisice opustenych luxusnych supersportov, ktore su ponechane dokonca z klucmi v zapalovani a mysli si, ze kupi v Dubaji Ferrari za 5 €, alebo tam rovno pojde, nasadne a dovezie po vlastnej osi. Ved Dubaj je len za rohom...... Takze na toto je mu to dobre.
marek11111
Príspevky: 1888
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

Nebolo by jednoduchšie fuknúť šejkovu dcéru/sestru/ženu/mamu/babku... aj na nové by bolo :-\
allah akbar :300f:
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...zrejme nalezis do kategorie ludi,ktori hypoteku splacaju stravnými listkami...
sefinko20
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.07.2014 20:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sefinko20 »

Kebus fakt mudry posteh sa snažiž byť smiešny? Tak to sem daj tvoju fotku.... a ty čo si taky mudry maš feliciu ohnitu oddola až na hor prevrtany vyfuk a basove subvofery z teska tak si expert v autach?? :4012:
Kerbeus
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.04.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kerbeus »

sefinko20 ja nezvyknem byt ironicky a nemam to moc v laske. Preto aj tu na forum uz moc nechodim. Ale ked sa pozrem na tvoj nick, mas asi 20 rokov, len 1 prispevok, vlastne uz 2 ako reakcia na nase poznamky. A tvoj prispevok sa objavil 2 dni po tom, co bol tu na blogu zverejneny clanok o opustenych Dubajskych supersportoch. Respektive dnes bol na facebooku autobazaru zverejneny prispevok na blog o opustenych supersportoch. A ihned v ten den ako bol zaveseny post na fb, tu zaloziz tuto temu...... Snivaj dalej o Ferrari za 5 €
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

sefinko20 napísal:Kebus fakt mudry posteh sa snažiž byť smiešny? Tak to sem daj tvoju fotku.... a ty čo si taky mudry maš feliciu ohnitu oddola až na hor prevrtany vyfuk a basove subvofery z teska tak si expert v autach?? :4012:
Sa nečuduj ked si dáš nick "sefinko20", ja by som ti napísal to isté, len som sa v prvom príspevku krotil, lebo čo ak náhodou je autor tejto témy "lojzo" a nie je schopný napísať základné informácie

Ford Mustang 300-400PS je hodne všeobecná informácia. Ani ročník ani to kolko máš na to prachov.
Vieš, človek čo takéto niečo chce sa väčšinou už pýta na konkrétnu vec, ktorá mu nieje jasná...
Ty predpokladám ani nevieš ako sa vôbec prihlasuje dovoz z EU, napríklad z CZ
sefinko20
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.07.2014 20:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sefinko20 »

Mne sa ferarri vobec nelubi nemam rad auta ako ferirri,lamborghiny,maseratty mne sa lubia silne fordy okrem gt ty si vydel prispevok na to ferarri a ked niekto povie o dubaji hned len koli ferarri, začal som si prepočitať ceny z bazarou a ked som zisil že už to čo mam by možno aj stačilo tak som chcel vedieť poplatky lebo som nevedel kde to mam hladať tak som sa spytal a ty maš stale len mudre reči jako keby si o tom čital len ty..
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ceny v bazároch... A hladáš normálne ceny alebo tie nereálne, lebo nikto len tak pre nič nepredáva niečo pod cenu.
"Tebe by to po prepočte aj vychádzalo", tak ked to vychádza tam tak to musí stačiť aj tu.

Schválne daj kolko stačí mať grošov na Mustanga v Dubaji, bez poplatkov a dovozu, skrátka len kúpiť tam

Ale aby som nebol úplne OT, tak za prihlásenie auta s 300PS dovezeného niekde z EU zaplatíš zhruba 2500€, registračný poplatok za vozidlo s výkonom od 202 do 228kW = 275-310PS je 2047€ + k tomu KO + STK + EK, recyklačný fond a si na necelých 2500€ a teraz si k tomu ešte prirátaj dovoz. A to sa bavímem o EU. Za vozidlo, ktoré má v TP 400PS si nachystaj za registráciu cca 3400€. Takéto veci si vie zistiť každý, aspon trochu normálny človek, čo chce dovliecť auto z cudziny

Kúp si tu na SK nejakého olietaného Nissana 350Z, bude to najlacnejšia cesta
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Takisto by som mal na pamati servis. Servisovat take nadhery nebude take lacne ako tvoja hnila felda a nebude to vediet spravit hin fero ani jozo... to len tak medzi recou...
66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Sefinko - skôr než niečo doveziete...tak aby ste vedeli správne vypísať papiere .... ;)

http://www.martinus.sk/?uItem=21763

Niežeby ja som bol Štúrov švagor, ale po tom čo tam píšete sa v hrobe musí krútiť ako generátor :D
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Páni, podľa príspevkov viacerých z vás súdim, že ste rozumní ľudia. Prečo tohto gramatického mága pri podobne drzých a hustých rečiach neignorujete? :)
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

sefinko...,bol som v Dubaji niekolkokrat,7-14 dni sme cakali na viza a tak sme sa tulali po meste...Co sa tyka tych predajov lacnych aut....Takmer polovica lacnych aut nema ziadne papiere a ani kluce,majitelia ich jednoducho nechali na ulici utekajuc pred veritelmi a bankami,hrozili im tresty a tak naskakovali do prvých lietadiel...
Za druhe...,nevfiem si predstavit,ako si vybavis potrebne doklady,bez anglictiny sa s tebou nikto nebude ani bavit...
Za tretie...do uvahy prichadza len prevoz lietadlom-Cargo,kde sa rata-vaha,rozmer vozidla,let v km a letove hodiny,cena vozidla,dan,itd...Ak som to spravne preratal,cena Mustanga z Dubai-Wien my vychadza na okolo 14.tisic Eur,cesta autom sa rovna samovrazde,nakolko ani nevies,co za vrak kupujes...

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných