Dovoz auta z Nemecka

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kalipaca
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 01.05.2013 22:05
Zdieľať na Facebook

Dovoz auta z Nemecka

Príspevok od používateľa kalipaca »

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, najlepšie ak by vedel niekto čo to absolvoval.Chcel by som si doviezť auto z nemecka ročník cca 2013-2014, no medzi kw sa ešte rozhodujem a to 63,77 alebo 90kw.Ale moja otázka je smerovaná skor, aké poplatky ma čakajú tu na Slovensku kolko ma to bude stáť kompletne.Ďakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Myslíš, že si prvý čo sa na to pýta? Prečo si neprečítaš staršie témy? Máš v nich odpoveď hneď, bez čakania.
kalipaca
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 01.05.2013 22:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalipaca »

Áno len možno prebehli, nejaké zmeny alebo sú iné poplatky.A určite je X ludí čo sa práve tým zaoberá alebo to nedávno absolvovali.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Od zavedenia reg. poplatku pri každej registrácii žiadne zmeny. Takže pokojne hľadaj. Alebo čakaj...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

na benzin avensis kombi to vyslo necelych 2000 az sa dobre pamatam, kompletka na kluc od firmy, bol k tomu aj rozpis podrobny, ale nevidim problem, az si chces dat doviezt, daj si spravit kalkulaciu :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mirootom
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.05.2017 08:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirootom »

predpokladám, že si ho chceš dať niekomu doviezť a nebudeš sa do toho púšťať sám takže si to môžeš dať vyrátať tomu kto ti ho dovezie, ak to nebude ich prvé auto tak si myslím, že vedia ako to funguje a čo všetko treba zaplatiť a presne to prispôsobiť tomu autu
kalipaca
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 01.05.2013 22:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalipaca »

Chcem si to doviezt sam, preto sa pýtam.
juravojtko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2017 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juravojtko »

Ten noclah teda priratat treba, lebo nevies kedy sa kde co moze stat a vacsinou nahoda je blbec ;)
mravecm1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05.12.2008 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravecm1 »

Najlepsie je, ked si to zariadis tak ako ja. Treba mat rodinneho prislusnika alebo znameho zijuceho v nemecku. Niekde v jeho blizkosti si vyhliadnut auto. Poslat ho, nech on auto obhliadne, ci sa mi tam vobec oplati jazdit. Ak to vyzera slubne, tak si spravit mensi vylet spojeny s navstenou a ubytovanim zadarmo. A popri tom aj kupit auto . :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných