Dorobenie DO na pneumatický centrál.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
MarosF6V
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 06.05.2013 13:39
Zdieľať na Facebook

Dorobenie DO na pneumatický centrál.

Príspevok od používateľa MarosF6V »

Zdravím, chcem si dorobiť k pneumatickému centrálu dialkové ovládania a preto sa pýtam je nutné do vodičových dverí dávať el.servomotorek? , mám tam pneumatický ktorý je zapojený len do elektriky, vzduch pripojený nemá (možnosť tam je) č.: 813862153A . aký centrál mám teda kúpiť, bez či so servo motorkami, som z toho debil, ak niekto viem pošlite mi nejaký link na konkretny model ktorý je na to ako stvorený. Ďakujem
MarosF6V
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 06.05.2013 13:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MarosF6V »

Je to na Golf 2, jediný ktorý je zapojený do el. je v šoférových dverách, dáva signál priamo do toho kompresoríka, v druhých dverách a kufry su len motorčeky s hadičkami na vzduch. Ten v šoférových funguje ako spuštač pri otočený klučom.
MarosF6V
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 06.05.2013 13:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MarosF6V »

No to hej ale on sám nedokáže otvoriť šoferove dvere, funguje ako spínač, ak by som to zapojil na DO otvoria sa všetky zámky okrem soferoveho.
stevo11
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 05.06.2008 22:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevo11 »

Mal som podobný problém na Pole. Bol tam vzduchový centrál.Bol som u jedného šikovného autoelektrikára ktorý mi to perfektne urobil.Musel tam dorobiť nejaký mostík (diodový ak si dobre pamätám bolo to už dávno). Potom ten vzduchový centrál fungoval na DO perfektne. Bol som spokojný, Neviem či som ti pomohol ale určite sa to dá urobiť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Robil som si to na golfe 3 tiež pneumaticky central.potrebujes 2 obyčajne spínacie relatka.jedno bude zamykať druhé odomykat.ako to bolo pospájané už netuším bol to domáci experiment no fungovalo to.bolo to pred 12 rokmi.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Kupis dialkove samotne pijmač a klučenky a pripojiš vystupy relatkove čo su na prijmači priamo na motor kopresora respektive na kontakty čo idu od mikrospinačov v šoferovych dverach.
MarosF6V
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 06.05.2013 13:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MarosF6V »

No ok, ale tiež musím kupiť jeden servomotorek lebo šoferove mi nemá čo otvoriť, ten musím dať tam.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], fzubaty, lubos zimovcak a 78 neregistrovaných